Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Різномаїття книг, казковість і інтрига - все це в ладижинських шкільних бібліотеках

Різномаїття книг, казковість і інтрига - все це в ладижинських шкільних бібліотеках

Шкільна бібліотека займає особливе місце у системі освіти, вона прищеплює учням потребу в постійній самоосвіті, розвиває уяву, виховує громадянську відповідальність. Тому, для розкриття можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги громадськості до проблем шкільної бібліотеки у 2014 році було започатковано проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, повідомляє Ладижинський відділ освіти.
Цьогорічний місячник проходів під гаслом «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».
В школах Ладижина, у рамках місячника, були проведені різноманітні заходи, які привертали увагу учнів до бібліотеки та книги:
Радіолінійки «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти», радіопередача «Книги – безцінний скарб» (ЗОШ №3), виховні заходи «Професія – бібліотекар» (ЗОШ №1), «Найвідоміші бібліотекарі світу» (ЗОШ №3), презентація книги М.М.Пірогової «Їх не злякав Вервольф» 9-11 кл. (ЗОШ №2, ЗОШ №4), бібліотечні уроки, книжкові виставки «Покрова – козацька мати», «У світі казки чарівної», «Шануй свій рідний край», «Сторінками Червоної книги», «Тарасові шляхи на Вінниччині», «Твоє здоров’я – у твоїх руках», «Найкращі книги – нашим дітям», «Козацька слава не вмре, не загине», виставка малюнків учнів 5-6 класів «Мої улюблені герої» (ЗОШ №2), Виставка-огляд ілюстрацій до творів Т. Шевченка та М. Гоголя (ЗОШ №3) (до речі, любителям містичного можна порадити сайт про магию), конкурс юних художників – ілюстраторів «Улюблені герої казок» (ЗОШ №4), Акції «Подаруй бібліотеці книгу».
Захопливою подорожжю до царини книг стала екскурсія до бібліотеки ЗОШ №4 для майбутніх першокласників, вихованців дитячого садочка «Росинка».
Також, у ЗОШ №4, відбувся виховний захід "Ключ до бібліотеки" на якому пройшли посвяту в читачі учні 2-А та 2-Б класів. Подарували малечі незабутнє свято наповнене казковістю, інтригою, конкурсами, чудовою акторською грою - учні 8-Б класу разом з класним керівником Войтюк Л.М.
А ось, активом учнів 9-Б класу ЗОШ №3 та бібліотекарем Шклярук С.О. було презентовано музично-театральну постановку «Прийшла Покрова – всохла діброва» (до Дня Українського козацтва).
Цікавий захід «Посвята в читачі» для учнів 2 класів пройшов у ЗОШ №2, на якому діти ознайомились з роботою бібліотеки, різноманітністю книг, правилами користування бібліотекою та поводженням з бібліотечними книгами.
Шкільні бібліотекарі впевнені - відзначення Міжнародного місячника шкільних бібліотек допоможе привернути увагу до їх критичного становища.
1868_bibl3.jpg (86. Kb)7691_bibl2.jpg (103.11 Kb)2814_bibl.jpg (118.92 Kb)
8 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 597 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль