Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Проект ладижинського ентузіаста «ЕКО-КРАЇНА» отримав 10 тис. грн. від ДТЕК

Проект ладижинського ентузіаста «ЕКО-КРАЇНА» отримав 10 тис. грн. від ДТЕК

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8993_img_5376.jpg

Сертифікат від ДТЕК на 10 тис. грн отримав в День Незалежності автор проекту «ЕКО-КРАЇНА» в Ладижині

Проект ладижинського ентузіаста Генадія Конопелька «ЕКО-КРАЇНА – альтернатива шкільним кабінетам» став одним з п’яти найкращих в Україні й отримав на реалізацію додатково 10 тис. грн від ДТЕК. Проект спрямований на екологічне виховання дітей і реалізовується у школі №1.

«ЕКО-КРАЇНА» – наш спільний проект, який дозволить виховати в дітей любов до природи та шанобливе ставлення до неї. Ми впроваджуємо його вже кілька років. Спочатку наші учні посадили на території школи кілька десятків сосон. Ці дерева, як відомо, виділяють фітонциди, які вбивають віруси і позитивно впливають на здоров’я. Минулого року, завдяки міні-гранту ДТЕК та спонсорській допомозі, нам вдалося створити еко-клас для занять на свіжому повітрі. В цьому році ми пішли далі, наш проект «ЕКО-КРАЇНА» знову переміг, ми отримали ще один міні-грант, а тепер ще й додаткове фінансування. Це дозволить нам завершити всі заплановані роботи, адже цього року на території школи ми почали створювати ще один майданчик. Тут ми встановимо два тенти для занять на свіжому повітрі у теплу пору року. Звичайно, нам ще потрібні лавки та столи для учнів і вчителя, щоб навчальний процес відбувався за всіма правилами. Навесні ми матимемо всі умови, щоб навчати дітей з користю для їх здоров’я – на свіжому повітрі», – говорить керівник ініціативної групи Михайло Фурманюк.

Завершити роботи зі створення Еко-країни у Ладижинській школі №1 активісти планують вже наприкінці жовтня. То ж отримувати знання одночасно з курсом фітотерапії учні цієї школи зможуть ще з осені цього року.

28 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 718 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль