Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Проект ладижинського ентузіаста «ЕКО-КРАЇНА» отримав 10 тис. грн. від ДТЕК

Проект ладижинського ентузіаста «ЕКО-КРАЇНА» отримав 10 тис. грн. від ДТЕК

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8993_img_5376.jpg

Сертифікат від ДТЕК на 10 тис. грн отримав в День Незалежності автор проекту «ЕКО-КРАЇНА» в Ладижині

Проект ладижинського ентузіаста Генадія Конопелька «ЕКО-КРАЇНА – альтернатива шкільним кабінетам» став одним з п’яти найкращих в Україні й отримав на реалізацію додатково 10 тис. грн від ДТЕК. Проект спрямований на екологічне виховання дітей і реалізовується у школі №1.

«ЕКО-КРАЇНА» – наш спільний проект, який дозволить виховати в дітей любов до природи та шанобливе ставлення до неї. Ми впроваджуємо його вже кілька років. Спочатку наші учні посадили на території школи кілька десятків сосон. Ці дерева, як відомо, виділяють фітонциди, які вбивають віруси і позитивно впливають на здоров’я. Минулого року, завдяки міні-гранту ДТЕК та спонсорській допомозі, нам вдалося створити еко-клас для занять на свіжому повітрі. В цьому році ми пішли далі, наш проект «ЕКО-КРАЇНА» знову переміг, ми отримали ще один міні-грант, а тепер ще й додаткове фінансування. Це дозволить нам завершити всі заплановані роботи, адже цього року на території школи ми почали створювати ще один майданчик. Тут ми встановимо два тенти для занять на свіжому повітрі у теплу пору року. Звичайно, нам ще потрібні лавки та столи для учнів і вчителя, щоб навчальний процес відбувався за всіма правилами. Навесні ми матимемо всі умови, щоб навчати дітей з користю для їх здоров’я – на свіжому повітрі», – говорить керівник ініціативної групи Михайло Фурманюк.

Завершити роботи зі створення Еко-країни у Ладижинській школі №1 активісти планують вже наприкінці жовтня. То ж отримувати знання одночасно з курсом фітотерапії учні цієї школи зможуть ще з осені цього року.

28 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 703 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль