Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Особливі діти Ладижина відвідали кондитерську фабрику ROSHEN

Особливі діти Ладижина відвідали кондитерську фабрику ROSHEN

19 листопада діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали Вінницьку кондитерську фабрику ROSHEN та Національний музей-садибу М.І. Пирогова

19 листопада діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали Вінницьку кондитерську фабрику ROSHEN та Національний музей-садибу М.І. Пирогова. Про це повідомляє Ладижинська міська рада. Супроводжували маленьких учасників поїздки головний спеціаліст міського відділу у справах дітей Сандул Галина Дмитрівна та завідувач сектору опіки та піклування міського відділу у справах дітей Гронь Ольга Михайлівна.

Національний музей-садиба М.І. Пирогова, який відвідали діти, розташований в живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вінницька кондитерська фабрика входить до п'ятірки найбільших кондитерських підприємств України. На сучасному потужному обладнанні випускається більше 100 найменувань кондитерських виробів, а загальний обсяг виробництва складає більше 100 тис. тонн у рік. (До речі, важливим елементом кондитерського виробництва є вбудоані холодильники та морозильні камери. Купити холодитьник чи вбудовану морозильну камеру можна на сайті http://tekadom.com.ua/holodilniki-morozilki)

По закінченню екскурсії кожна дитина отримала від представника фабрики подарунки.
Наостанок, діти відвідали дитячий розважальний центр, де їм розкрили таємницю інгрідієнтів з яких виготовляються солодощі.
Для цього потрібно було здійснити інтерактивну подорож по 4 кімнатах, кожна з яких зберігала секрети цукру, шоколаду, смаку і запаху.

Розпочалася екскурсія із зустрічі з роботом Робошеном. Він розповідав про правила гри – в кожній з кімнат на дітей чекало певне завдання, впоравшись з яким вони отримували код, який їм потрібен був, щоб пройти в наступну кімнату.
Також діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування за бажанням мали можливість скоштувати смачні страви та солодощі в кафе «МакДональдз».

Всі маленькі ладижинці залишилися задоволені від поїздки, прогулянки по музею, ексурсії на фабриці та інших розваг у розважальному центрі. Задоволені та щасливі дітлахи повернулися до рідного міста із незабутніми враженнями.

2046_ekskursiya_v_muzei-sadibi_m_i__pirogova.jpg (206.4 Kb)0531_pereglyad_multfilmu_v_rozvazhalnomu_centri.jpg (167.22 Kb)8620_pidgotovka_do_ekskursii_po_roshenu.jpg (150.03 Kb)
25 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 491 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль