Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Особливі діти Ладижина відвідали кондитерську фабрику ROSHEN

Особливі діти Ладижина відвідали кондитерську фабрику ROSHEN

19 листопада діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали Вінницьку кондитерську фабрику ROSHEN та Національний музей-садибу М.І. Пирогова

19 листопада діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відвідали Вінницьку кондитерську фабрику ROSHEN та Національний музей-садибу М.І. Пирогова. Про це повідомляє Ладижинська міська рада. Супроводжували маленьких учасників поїздки головний спеціаліст міського відділу у справах дітей Сандул Галина Дмитрівна та завідувач сектору опіки та піклування міського відділу у справах дітей Гронь Ольга Михайлівна.

Національний музей-садиба М.І. Пирогова, який відвідали діти, розташований в живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Музей відноситься до найважливіших об'єктів культурної спадщини України і займає особливе місце у внутрішньому і міжнародному туризмі.

Вінницька кондитерська фабрика входить до п'ятірки найбільших кондитерських підприємств України. На сучасному потужному обладнанні випускається більше 100 найменувань кондитерських виробів, а загальний обсяг виробництва складає більше 100 тис. тонн у рік. (До речі, важливим елементом кондитерського виробництва є вбудоані холодильники та морозильні камери. Купити холодитьник чи вбудовану морозильну камеру можна на сайті http://tekadom.com.ua/holodilniki-morozilki)

По закінченню екскурсії кожна дитина отримала від представника фабрики подарунки.
Наостанок, діти відвідали дитячий розважальний центр, де їм розкрили таємницю інгрідієнтів з яких виготовляються солодощі.
Для цього потрібно було здійснити інтерактивну подорож по 4 кімнатах, кожна з яких зберігала секрети цукру, шоколаду, смаку і запаху.

Розпочалася екскурсія із зустрічі з роботом Робошеном. Він розповідав про правила гри – в кожній з кімнат на дітей чекало певне завдання, впоравшись з яким вони отримували код, який їм потрібен був, щоб пройти в наступну кімнату.
Також діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування за бажанням мали можливість скоштувати смачні страви та солодощі в кафе «МакДональдз».

Всі маленькі ладижинці залишилися задоволені від поїздки, прогулянки по музею, ексурсії на фабриці та інших розваг у розважальному центрі. Задоволені та щасливі дітлахи повернулися до рідного міста із незабутніми враженнями.

2046_ekskursiya_v_muzei-sadibi_m_i__pirogova.jpg (206.4 Kb)0531_pereglyad_multfilmu_v_rozvazhalnomu_centri.jpg (167.22 Kb)8620_pidgotovka_do_ekskursii_po_roshenu.jpg (150.03 Kb)
25 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 555 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль