Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Молоді Ладижина пропонують дізнатися про свої права та обов’язки

Молоді Ладижина пропонують дізнатися про свої права та обов’язки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1189_bibl.jpg

Реалізовувати свої права, не порушуючи при цьому прав інших – своєрідне мистецтво, і досягти такого можна завдяки високій правовій свідомості.

Щоб донести до сучасної молоді ці знання, у центральній бібліотеці міста Ладижина, починаючи з 9 лютого, до уваги читачів пропонується правознавча поличка «Юнь осягає закони». Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Працівники бібліотеки, за допомогою виставки, прагнуть допомогти молодій людині знайти, визначити і зайняти своє місце у суспільстві, адже наскільки гармонійним буде її співіснування з іншими, залежить від її особистості.

Молоді важливо знати, що людина від народження наділена правами, а після досягнення повноліття має обов’язки і несе відповідальність за свої дії.
11 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 364 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль