Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Молоді Ладижина пропонують дізнатися про свої права та обов’язки

Молоді Ладижина пропонують дізнатися про свої права та обов’язки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1189_bibl.jpg

Реалізовувати свої права, не порушуючи при цьому прав інших – своєрідне мистецтво, і досягти такого можна завдяки високій правовій свідомості.

Щоб донести до сучасної молоді ці знання, у центральній бібліотеці міста Ладижина, починаючи з 9 лютого, до уваги читачів пропонується правознавча поличка «Юнь осягає закони». Про це повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Працівники бібліотеки, за допомогою виставки, прагнуть допомогти молодій людині знайти, визначити і зайняти своє місце у суспільстві, адже наскільки гармонійним буде її співіснування з іншими, залежить від її особистості.

Молоді важливо знати, що людина від народження наділена правами, а після досягнення повноліття має обов’язки і несе відповідальність за свої дії.
11 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль