Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» пропонує встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку

Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» пропонує встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2521_misto.jpg
У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками".
Конкурс проходить у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Ладижин. До 15 квітня конкурсна комісія оголосить переможців і отримувачів грантів.
На другий тур конкурсу подано 4 заявки. Перша надійшла від ініціативної групи «Мандрівник», яку очолює Богдан Николін. Назва проекту - «Ладижин - перлина Поділля. Тури вихідного дня». Проект спрямований на створення путівника з визначенням місць для сімейного відпочинку з підбіркою найцікавіших піших-, вело- і водних маршрутів по історичних, культурних та мальовничих місцях Ладижина.
Наступна заявка надійшла від профспілки Ладижинського ТМО її очолює Микола Мисько. Назва проекту - «Облаштування дитячого майданчика на території лікарні». Мета проекту: створити умови для психологічного та емоційного розвантаження дітей, які перебувають на лікуванні в Ладижинському ТМО.
Ще один досить цікавий проект запропонований ініціативною групою лікарів під керівництвом Петра Кулеші - «Санітарно-освітня робота в ЛТМО». Ініціатори проекту пропонують провести в ЛТМО санітарно-освітню роботу, забезпечити необхідними інформаційними бюлетенями та рекламними дошками, поліпшити естетичний стан поліклінічного відділення.
Крім того, громадська організація Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» вирішила встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Тож їх проект під назвою «Вшанування 200-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка», також приймає участь у конкурсі. Суть проекту, за твердженням членів ініціативної групи - об'єднати зусилля всіх громадських організацій міста та встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Громадська організація на чолі з Андрієм Скакодубом крім цього пропонує в рамках проекту видати літературно-мистецький альманах, в якому надрукувати твори митців міста.
7 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 533 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль