Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» пропонує встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку

Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» пропонує встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2521_misto.jpg
У Ладижині завершено другий тур конкурсу міні-грантів "Місто своїми руками".
Конкурс проходить у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Ладижин. До 15 квітня конкурсна комісія оголосить переможців і отримувачів грантів.
На другий тур конкурсу подано 4 заявки. Перша надійшла від ініціативної групи «Мандрівник», яку очолює Богдан Николін. Назва проекту - «Ладижин - перлина Поділля. Тури вихідного дня». Проект спрямований на створення путівника з визначенням місць для сімейного відпочинку з підбіркою найцікавіших піших-, вело- і водних маршрутів по історичних, культурних та мальовничих місцях Ладижина.
Наступна заявка надійшла від профспілки Ладижинського ТМО її очолює Микола Мисько. Назва проекту - «Облаштування дитячого майданчика на території лікарні». Мета проекту: створити умови для психологічного та емоційного розвантаження дітей, які перебувають на лікуванні в Ладижинському ТМО.
Ще один досить цікавий проект запропонований ініціативною групою лікарів під керівництвом Петра Кулеші - «Санітарно-освітня робота в ЛТМО». Ініціатори проекту пропонують провести в ЛТМО санітарно-освітню роботу, забезпечити необхідними інформаційними бюлетенями та рекламними дошками, поліпшити естетичний стан поліклінічного відділення.
Крім того, громадська організація Літературно-мистецьке об'єднання «Стожари» вирішила встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Тож їх проект під назвою «Вшанування 200-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка», також приймає участь у конкурсі. Суть проекту, за твердженням членів ініціативної групи - об'єднати зусилля всіх громадських організацій міста та встановити у Ладижині погруддя Тарасу Шевченку. Громадська організація на чолі з Андрієм Скакодубом крім цього пропонує в рамках проекту видати літературно-мистецький альманах, в якому надрукувати твори митців міста.
7 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль