Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинський Ансамбль народного танцю "Радість" вдало дебютував на Всеукраїнському конкурсі "Музичний олімп"

Ладижинський Ансамбль народного танцю "Радість" вдало дебютував на Всеукраїнському конкурсі "Музичний олімп"

Ансамбль народного танцю "Радість" (худ.керівник Бондарчук Яна Володимирівна), що працює у Ладижинській ЗОШ №2, повернувся з Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацького мистецтва "Музичний олімп", що проходив 4 квітня у м.Вінниця.

Незважаючи на те, що колектив було створено лише пів року тому і для нього це був перший вихід на велику сцену, дебют оказався вдалим і нашим конкурсантам вдалося посісти призове ІІІ місце в номінації "народна хореографія в категорії "молодша група".

Ансамбль народного танцю "Радість" висловлює щиру подяку батькам за підтримку, адміністрації ЗОШ №2, адміністрації ДК "Прометей" і особливу подяку народному депутату України Кучеру Миколі Івановичу, який всі фінансові витрати взяв на себе і пообіцяв надалі допомагати колективу.

9601_20150404_1730.jpg (86.88 Kb)8334_dsc_0802.jpg (110.45 Kb)3964_dsc_0808.jpg (84.84 Kb)
7 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 710 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль