Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинський Ансамбль народного танцю "Радість" вдало дебютував на Всеукраїнському конкурсі "Музичний олімп"

Ладижинський Ансамбль народного танцю "Радість" вдало дебютував на Всеукраїнському конкурсі "Музичний олімп"

Ансамбль народного танцю "Радість" (худ.керівник Бондарчук Яна Володимирівна), що працює у Ладижинській ЗОШ №2, повернувся з Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацького мистецтва "Музичний олімп", що проходив 4 квітня у м.Вінниця.

Незважаючи на те, що колектив було створено лише пів року тому і для нього це був перший вихід на велику сцену, дебют оказався вдалим і нашим конкурсантам вдалося посісти призове ІІІ місце в номінації "народна хореографія в категорії "молодша група".

Ансамбль народного танцю "Радість" висловлює щиру подяку батькам за підтримку, адміністрації ЗОШ №2, адміністрації ДК "Прометей" і особливу подяку народному депутату України Кучеру Миколі Івановичу, який всі фінансові витрати взяв на себе і пообіцяв надалі допомагати колективу.

9601_20150404_1730.jpg (86.88 Kb)8334_dsc_0802.jpg (110.45 Kb)3964_dsc_0808.jpg (84.84 Kb)
7 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 825 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль