Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинський аграрний коледж запрошує на День відкритих дверей

Ладижинський аграрний коледж запрошує на День відкритих дверей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8274_dsc_0806.jpg

28 березня 2015 року у Ладижинському коледжі ВНАУ проходитиме День відкритих дверей. Зустріч розпочнеться о 10.00 в приміщенні головного корпусу навчального закладу. Про це повідомляється на офіційному сайті коледжу.

Коледж гостинно запрошує випускників 9-х і 11-х класів та їх рідних ближче познайомитися з навчальним закладом, дізнатись про освітні програми та умови навчання.

Бажаючі перевірити свої знання можуть прийняти участь в олімпіаді з математики та української мови.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (04343) 6-18-60, 6-11-73.
Приймальна комісія: 097-668-3-668

5050_den.jpg (119.65 Kb)
11 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 430 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль