Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Ладижинських учнів навчили не боятися помилок

Ладижинських учнів навчили не боятися помилок

6364_mb2.jpg (4.99 Kb)3759_mb1.jpg (6.76 Kb)0685_mb3.jpg (3.27 Kb)
14 березня в міському Будинку Культури «Лада» відбулась виховна година-бесіда на тему: «Помилка – це катастрофа, урок або досвід». На бесіду були запрошені учні старших класів ЗОШ №1. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Розпочала бесіду О.Павлик - організатор заходів для дітей.
Психолог –фізиолог Таран В.П. розповіла дітям про причини виникнення помилок, про їх вид та характер та як слід до них відноситися. Крім того, вона надала дітям загально-статистичну інформацію та привела багато прикладів із життя.
Після бесіди з психологом дітям був показаний ролік, у якому були викриті безпечні та катастрофічні помилки. Учням була надана можливість проаналізувати побачене за допомогою психолога.
По закінченню бесіди психолог Таран В.П. провела з учнями цікавий тест на вибір професії у майбутньому: «Здібності, робота, кар’єра».
По закінченні школярі змогли задати психологу багато питань, які їх хвилювали.
18 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 407 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль