Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Ладижинських учнів навчили не боятися помилок

Ладижинських учнів навчили не боятися помилок

6364_mb2.jpg (4.99 Kb)3759_mb1.jpg (6.76 Kb)0685_mb3.jpg (3.27 Kb)
14 березня в міському Будинку Культури «Лада» відбулась виховна година-бесіда на тему: «Помилка – це катастрофа, урок або досвід». На бесіду були запрошені учні старших класів ЗОШ №1. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Розпочала бесіду О.Павлик - організатор заходів для дітей.
Психолог –фізиолог Таран В.П. розповіла дітям про причини виникнення помилок, про їх вид та характер та як слід до них відноситися. Крім того, вона надала дітям загально-статистичну інформацію та привела багато прикладів із життя.
Після бесіди з психологом дітям був показаний ролік, у якому були викриті безпечні та катастрофічні помилки. Учням була надана можливість проаналізувати побачене за допомогою психолога.
По закінченню бесіди психолог Таран В.П. провела з учнями цікавий тест на вибір професії у майбутньому: «Здібності, робота, кар’єра».
По закінченні школярі змогли задати психологу багато питань, які їх хвилювали.
18 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 472 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль