Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинських п’ятикласників навчали азам ділової гри

Ладижинських п’ятикласників навчали азам ділової гри

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/53_bibl.jpg

20 листопада в Центральній бібліотеці Ладижина для юних мешканців міста була проведена ділова гра «Знавці права».
Працівники бібліотеки розповіли дітлахам історію прийняття першої Декларації прав дітей та в довершення продемонстрували цікаві картинки на правову тематику.
Учасники заходу - п’ятикласники ЗОШ №1, у свою чергу, розповідали вірші про права дітей, та показували інсценівки судових справ про Снігову Королеву, Червону шапочку та Попелюшку.
В перерві між сценками бібліотекарі провели конкурс-вікторину «Правовий лабіринт». Всі діти брали активну участь у конкурсі та жваво відповідали на запитання. На завершення учасники заходу отримали призи.
24 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 465 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль