Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинських п’ятикласників навчали азам ділової гри

Ладижинських п’ятикласників навчали азам ділової гри

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/53_bibl.jpg

20 листопада в Центральній бібліотеці Ладижина для юних мешканців міста була проведена ділова гра «Знавці права».
Працівники бібліотеки розповіли дітлахам історію прийняття першої Декларації прав дітей та в довершення продемонстрували цікаві картинки на правову тематику.
Учасники заходу - п’ятикласники ЗОШ №1, у свою чергу, розповідали вірші про права дітей, та показували інсценівки судових справ про Снігову Королеву, Червону шапочку та Попелюшку.
В перерві між сценками бібліотекарі провели конкурс-вікторину «Правовий лабіринт». Всі діти брали активну участь у конкурсі та жваво відповідали на запитання. На завершення учасники заходу отримали призи.
24 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 399 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль