Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинські музиканти достойно виступили на обласному конкурсі «Подільська весна – 2016»

Ладижинські музиканти достойно виступили на обласному конкурсі «Подільська весна – 2016»

23 березня у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім.. М.Д.Леонтовича відбувся заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна – 2016».

Учасників конкурсу, їх викладачів привітав начальник управління культури і мистецтв С.Городинський та заступник директора училища А.Скрипник, повідомляють у міському відділі культури.

Ладижинську музичну школу представляли:

o Вокальний ансамбль «Сонет» (керівник Мезеніна І.В., концертмейстер Гнасько М.О.) у номінації «академічний вокал».
o Фольклорний ансамбль «Барвінок» (керівник Бородавка Л.І.) номінація «народний вокал».
o Перловська Дарина – 5 кл. (викладач Пегорькова В.М.) номінація «піаністи» І вікова категорія.
o Круць Вероніка – 8 кл. (викладач Нарожна Н.О.) номінація «піаністи» ІІ вікова категорія.
o Осадча Христина – 4 кл. (викладач Недзельський В.М., концертмейстер Гнасько М.О.) номінація «духові інструменти».

Виступи колективів та солістів школи були яскравими і емоційними. Журі конкурсу достойно оцінило їх учасників.

o Осадча Христина посіла ІІ місце;
o Перловська Дарина посіла ІІІ місце;
o Вокальний ансамбль «Барвінок» – ІІІ місце;
o Вокальний ансамбль «Сонет» – Диплом за участь.
o Круць Вероніка – Диплом за участь.

Переможці отримали цінні подарунки, море позитивних вражень та бажання працювати і перемагати і надалі.

08_vokalnii_ansambl_sonet_kerivnik_mezenina_i_v.jpg (62.23 Kb)4740_perlovska_darina__5_kl__vikladach_pegorkova_v.jpg (68.59 Kb)
27 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 499 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль