Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/53_bibl.jpg

19 листопада, в центральній бібліотеці міста Ладижина відбувся народознавчий захід «Бабусина скриня», повідомляє Ладижинська міська рада.
Працівники МБК «Лада» та міської бібліотеки спільними зусиллями підготували маленьке свято на яке запросили учнів сьомих класів ЗОШ № 3.
Учасники любительського об’єднання «Краєзнай» представили дітям цікавий етнографічний матеріал про історію виникнення скрині, супроводжуючи свої розповіді демонстрацією фотозображень з різновидами скринь різних регіонів України.
Зав. сектором краєзнавства МБК «Лада» Тетяна Макаревич розповіла дітям про результати власних досліджень «ладижинських скринь».
Також, на зустріч із учнями були запрошені поетеси нашого міста С.Кринична та Е.Бондарчук. Вони читали учням власні вірші про скриню, про матір, про українське село, про калину та Україну. Гості також розповіли як в їхніх родинах використовували скрині, Евдокія Бондарчук продемонструвала аудиторії власну маленьку скриньку, яка зберігалась у її великій скрині більше ста років і передавалась з роду в рід від прабабусь.
Запрошені мали можливість побачити що саме зберігали в скринях, відчути на дотик які були старовинні домоткані речі, взуття, одяг, та жіночі прикраси.
25 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль