Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/53_bibl.jpg

19 листопада, в центральній бібліотеці міста Ладижина відбувся народознавчий захід «Бабусина скриня», повідомляє Ладижинська міська рада.
Працівники МБК «Лада» та міської бібліотеки спільними зусиллями підготували маленьке свято на яке запросили учнів сьомих класів ЗОШ № 3.
Учасники любительського об’єднання «Краєзнай» представили дітям цікавий етнографічний матеріал про історію виникнення скрині, супроводжуючи свої розповіді демонстрацією фотозображень з різновидами скринь різних регіонів України.
Зав. сектором краєзнавства МБК «Лада» Тетяна Макаревич розповіла дітям про результати власних досліджень «ладижинських скринь».
Також, на зустріч із учнями були запрошені поетеси нашого міста С.Кринична та Е.Бондарчук. Вони читали учням власні вірші про скриню, про матір, про українське село, про калину та Україну. Гості також розповіли як в їхніх родинах використовували скрині, Евдокія Бондарчук продемонструвала аудиторії власну маленьку скриньку, яка зберігалась у її великій скрині більше ста років і передавалась з роду в рід від прабабусь.
Запрошені мали можливість побачити що саме зберігали в скринях, відчути на дотик які були старовинні домоткані речі, взуття, одяг, та жіночі прикраси.
25 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль