Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

Ладижинська міська бібліотека влаштувала народознавче свято «Бабусина скриня»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/53_bibl.jpg

19 листопада, в центральній бібліотеці міста Ладижина відбувся народознавчий захід «Бабусина скриня», повідомляє Ладижинська міська рада.
Працівники МБК «Лада» та міської бібліотеки спільними зусиллями підготували маленьке свято на яке запросили учнів сьомих класів ЗОШ № 3.
Учасники любительського об’єднання «Краєзнай» представили дітям цікавий етнографічний матеріал про історію виникнення скрині, супроводжуючи свої розповіді демонстрацією фотозображень з різновидами скринь різних регіонів України.
Зав. сектором краєзнавства МБК «Лада» Тетяна Макаревич розповіла дітям про результати власних досліджень «ладижинських скринь».
Також, на зустріч із учнями були запрошені поетеси нашого міста С.Кринична та Е.Бондарчук. Вони читали учням власні вірші про скриню, про матір, про українське село, про калину та Україну. Гості також розповіли як в їхніх родинах використовували скрині, Евдокія Бондарчук продемонструвала аудиторії власну маленьку скриньку, яка зберігалась у її великій скрині більше ста років і передавалась з роду в рід від прабабусь.
Запрошені мали можливість побачити що саме зберігали в скринях, відчути на дотик які були старовинні домоткані речі, взуття, одяг, та жіночі прикраси.
25 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 548 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль