Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська міська бібліотека влаштувала для дітей «Подорож до країни Здоров’я»

Ладижинська міська бібліотека влаштувала для дітей «Подорож до країни Здоров’я»

Здоров'я - це безцінний дар природи. Ще за часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони виявляли в іграх, забавах, які часто проводили в традиційні свята.

Ось і у Центральній бібліотеці міста Ладижина 20 травня 2015 року, напередодні шкільних канікул, був проведений усний журнал «Подорож до країни Здоров’я», на який було запрошено учнів 4 класу ЗОШ №1. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Діти брали участь у конкурсах та вікторинах: «Шкідливо та корисно», «Склади прислів’я про здоров’я», спортивна вікторина, «Найкращий мім» «Загадки про засоби гігієни», фітовітальня «Лікарські рослини».

Учасники заходу - Гаврилюк Іра, Полковнікова Аня та Чепірдак Іван прочитали вірші про спорт, вітаміни, овочі та фрукти.
Переможці конкурсів та учасники отримали призи.

7087_mr1.jpg (120.78 Kb)5066_mr2.jpg (102.45 Kb)
21 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 452 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль