Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Ладижинська міська бібліотека влаштувала для дітей «Подорож до країни Здоров’я»

Ладижинська міська бібліотека влаштувала для дітей «Подорож до країни Здоров’я»

Здоров'я - це безцінний дар природи. Ще за часів Київської Русі наші пращури цінували здоров’я, загартованість, спритність. Свою силу, винахідливість, кмітливість вони виявляли в іграх, забавах, які часто проводили в традиційні свята.

Ось і у Центральній бібліотеці міста Ладижина 20 травня 2015 року, напередодні шкільних канікул, був проведений усний журнал «Подорож до країни Здоров’я», на який було запрошено учнів 4 класу ЗОШ №1. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Діти брали участь у конкурсах та вікторинах: «Шкідливо та корисно», «Склади прислів’я про здоров’я», спортивна вікторина, «Найкращий мім» «Загадки про засоби гігієни», фітовітальня «Лікарські рослини».

Учасники заходу - Гаврилюк Іра, Полковнікова Аня та Чепірдак Іван прочитали вірші про спорт, вітаміни, овочі та фрукти.
Переможці конкурсів та учасники отримали призи.

7087_mr1.jpg (120.78 Kb)5066_mr2.jpg (102.45 Kb)
21 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 512 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль