Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Ладижинська центральна бібліотека демонструє виставку-портрет «Український романтик – Микола Гоголь»

Ладижинська центральна бібліотека демонструє виставку-портрет «Український романтик – Микола Гоголь»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6887_bibl.jpg
З 1 квітня в дорослому відділі Центральної бібліотеки міста Ладижина до уваги читачів представлена виставка – портрет «Український романтик – Микола Гоголь», присвячена 205-річчю з дня народження письменника. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
На виставці викладені книги великого письменника, культурного та громадського діяча. Микола Гоголь — не тільки геніальний письменник, а й надзвичайно цікава людина. В його творах яскраво відтворені ментальність та риси українського національного характеру.
Бібліотека запрошує всіх ознайомитись з творчістю Миколи Гоголя.
3 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 412 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль