Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, Афиша Ладижин втратив Павла Малюського

Ладижин втратив Павла Малюського

Сьогодні не стало Пала Івановича Малюського, відомого в Ладижині поета, вчителя від Бога та людини з великої літери. Йому було 82 роки. До останнього дня свого життя він жив поезією та гумором.

Павла Івановича Малюського знають, як гарного гумориста та байкаря, позаяк рівних йому в нашому місті не було. Але мало хто знає, що він ще й був непоганим прозаїком та все життя збирав народну творчість, - приказки, прислів*я, крилаті вирази.

Павло Іванович Малюський народився 5 червня 1932 року в селі Заозерне Тульчинського району. З 1952 року закінчивши Тульчинське педагогічне училище, працював у школах сіл Демківка і Тростянчик Тростянецького району.
3175_img_0679.jpg (106. Kb)9343_img_0680.jpg (91.7 Kb)9856_img_0681.jpg (99.89 Kb)9363_img_0682.jpg (123.74 Kb)1073_img_0683.jpg (125.93 Kb)
З 1954 року по 1957 рік перебував на службі в Радянській Армії. По закінченні в 1962 році Київського державного університету і до виходу на пенсію працював вчителем географії в середній школі № 1 міста Ладижин. За його словами через нього пройшло більше 25 тисяч дітей, а тому в місті Ладижин навколо його вихованці.

Був активним учасником та одним із засновників літеаратурно-мистецького об*єднання «Стожари», а також літературно-мистецького об*єднання «Джерело» Тростянецького району. Активно друкувався в місцевих засобах масової інформації.

За життя автора вийшло 5 книг Павла Малюського.

2003 рік – збірка поезій «Мій Ладижин».
2004 рік – збірка поезій «Наш Ладижин».
2006 рік - збірник народної творчості ( прислів*я, приказки, крилаті вирази).
2007 рік - збірка гуморесок та байок «Життя – з гумором, сміхом, болеем та слізьми.
2010 рік – збірник прози «Село та його люди».

Прощання з Павлом Малюським відбудеться в суботу 17 січня.

Фото з архіву ЛМО "Стожари" ( перші два фото- ЛМО "Стожари" 1 рік; 3 і 4 фото - стожарівці прийшли вітати з днем народження Павла Малюського; 5 фото - презентація книги; 6 і 7 фото - творча зустріч.

5341_stozhari.jpg (83.04 Kb)8986_stozhari2.jpg (127.21 Kb)5067_stozhari3.jpg (116.33 Kb)8743_stozhari4.jpg (68.45 Kb)
15 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1317 Коментарів: 2
Написав: piatkovskiy 15.01.2015 - 15:47
Дуже жаль, що ми втратили Велику й надзвичайно освітчену людину. Вчителя з великої букви, справжнього цінителя нашої історії та традицій рідного краю.
Я дуже вдячний долі, що дала мені змогу навчатися в нього .
Саме він привив мені бажання відстоювати свою думку, навіть якщо вона розходиться з тим , що написано в підручниках.
Його уроки були однаково цікаві, як відмінникам так і двійошникам. Манера викладання була дуже доступною, зрозумілою та надзвичайно цікавою. Приклади, які він наводив були настільки очевидними , що не потребували ніяких пояснень. На його уроках завжди панувала атмосфера обсолютної довіри учнів до вчителя й виникало бажання продовжити спілкування ще на перерві, або на гуртках, які він теж вів. На першу свою олимпіаду з географії, мене готував саме він. Знання Павла Івановича були настільки безмежними, що він був не тільки вчителем, але й психологом, повчання його були не суто для галочки, а такими, які ким би не став його учень, неодмінно знадобилися йому в житті.
Та людяність,безкористність, високе почуття справедливості та любов до своеї Батьківщини, виховані Павлом Івановичем, залишились в серцях кожного його учня.
Це лише деякі грані того діаманта, яким був мій вчитель, й ще довго можна було б перелічувати ті якості , що дарував йому Бог...
Вічна йому пам"ять!
Стежка прокладена ним за своє життя, ніколи не затопчиться й незабудеться, бо вона в душах людей!
Ми завжди будемо його пам"ятати! Поезія та гуморески -це той скарб, який залишений нам, щоб й наші нащадки змогли відчути безмежну душу їх творця.
Написав: Юрий 16.01.2015 - 11:25
Царство ему Небесное! Мой любимый учитель был. В пятом классе он мне первую в жизни единицу поставил - по теме значение вулканов. А в седьмом классе на обласной олимпиаде по географии разделил 1-2 место. И географию полюбил только из-за Павла Ивановича. И вообще считаю, что предмет любят прежде всего из-за преподавателя. А Павел Иванович очень любил свою работу, учеников, которым преподавал, и был Человеком с большой буквы. Его уроки я помню до настоящего времени, так они засели в памяти. Спасибо Вам, Учитель!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль