Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Голова літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрій Скакодуб посів друге місце у конкурсі творчих робіт «Герої не вмирають!»

Голова літературно-мистецького об’єднання «Стожари» Андрій Скакодуб посів друге місце у конкурсі творчих робіт «Герої не вмирають!»

26 квітня на Театральному майдані міста Луцька відбувся благодійний артмарафон «Поезія Перемоги». Організаторами патріотичного заходу виступили Центр культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Волинською обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану та Національною гвардією України.

В програмі благодійного артмарафону діяли ярмарок, виставка зброї та бойової техніки, різноманітні майстер-класи, польова кухня. Відбувся конкурс малюнка на асфальті та представлення дитячих художніх робіт тощо. Перед глядачами виступили духовий оркестр Національної гвардії та відомі митці міста.

Також, під час проведення артмарафону, було оголошено переможців конкурсу творчих робіт «Герої не вмирають!».
У номінації «Поезія» (учасники старшого віку): І місце виборола Світлана Рябошапка (м. Київ), ІІ-ге – Андрій Скакодуб (м. Ладижин, Вінницька обл.), ІІІ-тє – Анжела Левченко (м. Умань, Черкаська обл.).

У номінації «Проза» (учасники старшого віку): І місце посіла Олександра Гульовата (м. Горохів, Волинська область); ІІ-ге – Лілія Мартинюк (м. Луцьк), Анізія Онищак (м. Дрогобич, Львівська обл.); ІІІ-тє – лучани Руслана Собчук і Дмитро Лугвищук та львів’янка Зоряна Зінь.

Серед учасників молодшого віку переможницею стала Ілона Котовщик (с. Сухоліси, Білоцерківський р-н, Київська обл.), другою – Марія-Лурдес Дегтяренко (м. Біла Церква, Київська обл.), а третім – Павло Паюк (м. Луцьк).
Своїми враженнями про конкурс поділилися начальник відділу молодіжної політики та соціальної роботи СНУ імені Лесі Українки Володимир Захожий, голова журі Марія Моклиця, директор Центру культури і дозвілля Леся Косаковська та член журі Олена Пашук (Кицан).

Леся Косаковська передала воїнам АТО 10 збірок «Лист Герою», в якій зібрані твори (листи) учасників конкурсу та 35 малюнків дітей-конкурсантів.

4100_a1.jpg (174.19 Kb)9619_a2.jpg (170.34 Kb)8980_a3.jpg (1.84 Kb)

Твори дипломантів зачитали студенти педагогічного інституту та історичного факультету СНУ імені Лесі Українки, учні луцького НВК № 9 та школи с. Маяки Луцького району, учасники літературної студії «Суцвіття». Активну участь у благодійному артмарафоні «Поезія Перемоги» взяли студенти та викладачі інституту мистецтв.

Зібрані кошти будуть спрямовані на нагальні потреби учасників АТО
1 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 934 Коментарів: 6
Написав: Wanch 1.05.2015 - 22:32
Поздравляю, Андрей с признанием твоего литературного творчества, радуюсь, что у нас, в Ладыжине есть литераторы слова, несущие поэзию для людей исходящую от чистого сердца. Хотелось бы прочитать хотя бы пару стихов
вошедших в сокровищницу "Герої не вмирають."
И хочу сказать вот что маленьким стихом:

АНГЕЛЫ!
НЕ сомневаюсь,- много искренних!
Не сомневаюсь, - много правильных!
Правду в сомнениях ищущих,
В сомнениях веря лукавым.

Не сомневаюсь, - много обманутых!
Не сомневаюсь, - очнутся многие!
Не сомневаюсь, что с этих многих
Есть настоящие Ангелы!
Написав: nina 1.05.2015 - 23:41
Вітаю! В Ладижині нам не перемагати, будемо поза Лади жином здобувати собі визнання!?
Написав: lomov 5.05.2015 - 13:41
В Ладижині поети повинні підписувати свої твори псевдонімом, а то не дай Бог затемнят місцеву зірку.
Написав: nina 5.05.2015 - 21:34
А хто в Ладижині місцева зірка?
Написав: lomov 6.05.2015 - 09:58
Тут лише одна зірка на темному небі. Вона має тускло рижий колір.
Написав: nina 6.05.2015 - 19:33
ДААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!??????????????

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль