Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Гайсинчанка посіла друге місце у конкурсі “Лови джинсу”

Гайсинчанка посіла друге місце у конкурсі “Лови джинсу”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6146_14030431.jpg

Інститут масової інформації підбив підсумки конкурсу “Лови джинсу”, який тривав під час передвиборчої кампанії у вересні-жовтні 2015 року. Всього на конкурс було надіслано понад 1355 прикладів матеріалів з місцевих ЗМІ, які містили ознаки прихованої політичної реклами, із 22 областей України, повідомляє Інститут масової інформації

Найбільше прикладів джинси надіслали з видань Тернопільщини (202), а також Харківської (180), Вінницької (177), Сумської (163), Черкаської (96), Хмельницької (78) та Полтавської (68) областей.

Ще одним елементом конкурсу було написання журналістських матеріалів, які оцінювались журі у складі шести відомих журналістів та медіа-експертів. До другого етапу пройшло 30 статей.

Всього в конкурсі взяло участь 42 учасники.

Авторами найкращих публікацій стали:

1. Марія Геник, Одеса, "Свято наближається: огляд передвиборчої «джинси» на одеських сайтах"

2. Андрій Вавілов, Запоріжжя, "«Джинса» запорізького виробника"

3. Мая Голуб, Луцьк, "Ціна НеЗаангажованості", і Олена Нестеренко, Харків, "Казка для дорослих: як гартувалася джинса"

Переможцями з виявлення джинси в регіональний виданнях стали:

1. Ірина Савченко, Суми

2. Валерія Жовтун, Гайсин, Вінницька обл.

3. Євгеній Баринов, Слов'янськ, Донецька обл.

"Лови джинсу" — конкурс від Інституту масової інформації на виявлення прихованої політичної реклами — джинси — у місцевих виданнях. Мета конкурсу — популяризація ідеї критичної оцінки публікацій в ЗМІ про кандидатів напередодні виборів, та підвищення медіаграмотності населення.

Конкурс “Лови джинсу” проводиться Інститутом масової інформації за підтримки Інтерньюз Нетворк.

25 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 442 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль