Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Гайсинчанка посіла друге місце у конкурсі “Лови джинсу”

Гайсинчанка посіла друге місце у конкурсі “Лови джинсу”

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6146_14030431.jpg

Інститут масової інформації підбив підсумки конкурсу “Лови джинсу”, який тривав під час передвиборчої кампанії у вересні-жовтні 2015 року. Всього на конкурс було надіслано понад 1355 прикладів матеріалів з місцевих ЗМІ, які містили ознаки прихованої політичної реклами, із 22 областей України, повідомляє Інститут масової інформації

Найбільше прикладів джинси надіслали з видань Тернопільщини (202), а також Харківської (180), Вінницької (177), Сумської (163), Черкаської (96), Хмельницької (78) та Полтавської (68) областей.

Ще одним елементом конкурсу було написання журналістських матеріалів, які оцінювались журі у складі шести відомих журналістів та медіа-експертів. До другого етапу пройшло 30 статей.

Всього в конкурсі взяло участь 42 учасники.

Авторами найкращих публікацій стали:

1. Марія Геник, Одеса, "Свято наближається: огляд передвиборчої «джинси» на одеських сайтах"

2. Андрій Вавілов, Запоріжжя, "«Джинса» запорізького виробника"

3. Мая Голуб, Луцьк, "Ціна НеЗаангажованості", і Олена Нестеренко, Харків, "Казка для дорослих: як гартувалася джинса"

Переможцями з виявлення джинси в регіональний виданнях стали:

1. Ірина Савченко, Суми

2. Валерія Жовтун, Гайсин, Вінницька обл.

3. Євгеній Баринов, Слов'янськ, Донецька обл.

"Лови джинсу" — конкурс від Інституту масової інформації на виявлення прихованої політичної реклами — джинси — у місцевих виданнях. Мета конкурсу — популяризація ідеї критичної оцінки публікацій в ЗМІ про кандидатів напередодні виборів, та підвищення медіаграмотності населення.

Конкурс “Лови джинсу” проводиться Інститутом масової інформації за підтримки Інтерньюз Нетворк.

25 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль