Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура, RSS-Ladyjin Бал весняних квітів подарували своїм мамам учні Ладижинської школи №2

Бал весняних квітів подарували своїм мамам учні Ладижинської школи №2

Напередодні 8-го березня в актовій залі Ладижинської школи №2 відбулось свято з нагоди Міжнародного жіночого дня «Бал весняних квітів для мами...».
Мама завжди буде залишатися найголовнішою людиною в нашому житті. Адже мама - це Берегиня сімейного затишку. Кожна мати зберігає своє дитя від всіх бід і зла, і для будь-якої дитини вона – найкрасивіша, найдобріша, найкраща.
Учні 1- Г класу разом зі своєю вчителькою Вилиш Н. А підготували святковий концерт і запросили своїх мам, бабусь та сестричок, аби привітати їх зі святом весни.
Маленькі школярі розказували віршики, співали пісні, і танцювали для найдорожчих людей на світі. Свято подарувало гарний настрій та знайшло щирий і теплий відгук у серцях наших мам і бабусь.
9272_shk2.jpg (421.15 Kb)2652_shk3.jpg (124.88 Kb)1441_shk4.jpg (126.32 Kb)
12 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 708 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль