Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Культура Авторські вироби народних майстрів Ладижина допоможуть бійцям АТО

Авторські вироби народних майстрів Ладижина допоможуть бійцям АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5421_555.jpg

Благородну ініціативу проявили мешканці Ладижина викладачі відділення декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського училища культури Лавренюк Наталія Іллівна та Рижий Василь Степанович.

27 березня народні майстри передали місцевій самообороні понад 30-ть авторських декоративних виробів із глини. За пропозицією Наталії Іллівни та Василя Степановича самооборонівці реалізують сувенірну продукцію, а виручені кошти спрямують на допомогу бійцям, які несуть свою службу у зоні АТО.

Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку народним умільцям справжнім патріотам нашої держави, які спрямували силу свого таланту на добру і потрібну справу – допомогу нашим захисникам.

1793_dscn4561.jpg (110.43 Kb)1005_dscn4562.jpg (125.75 Kb)2932_dscn4564.jpg (109.77 Kb)
30 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 594 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль