Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Засуджений, що «розвів» волонтерів на 66 тис. гривень понесе покарання

Засуджений, що «розвів» волонтерів на 66 тис. гривень понесе покарання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1207_1434279734_p1011926.jpg

Вінницьким міським судом визнано винним раніше засудженого до 4 років 10 місяців позбавлення волі чоловіка, який, відбуваючи покарання за вчинення злочину у виправній колонії, шахрайським шляхом заволодів коштами волонтерів. Наразі, йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки (максимальна міра покарання за цим злочином). Про це повідомляє Прокуратура Вінницької області.

Нагадаємо, що засуджений перебуваючи за гратами на шлях виправлення не став та розробив план заволодіння чужим майном. Так, протягом серпня – вересня 2014 року, злочинець неодноразово телефонував потерпілому волонтеру та надсилав йому смс-повідомлення на мобільний телефон, повідомляючи завідомо неправдиву інформацію, що він (засуджений) є заступником командира полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро – 1» ГУМВС України у Дніпропетровській області. Полк потребує матеріальної благодійної допомоги на закупівлю паливно–мастильних матеріалів. Волонтер, вважаючи що здійснює благодійну допомогу на потреби учасників АТО, перерахував на вказаний картковий рахунок 66 тис грн. Ці гроші злочинець використав через посередника, який не був обізнаним у злочинних намірах засудженого, на власні потреби та потреби своєї сім’ї.

На даний час вирок набув законної сили.


2 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 338 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль