Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alcohol-girl-nose-pink-text-favim_com-225324.jpgНе всі батьки усвідомлюють свою відповідальність за забезпечення виховання своїх неповнолітніх дітей. Якщо ваша неповнолітня дитина буде розпивати алкогольні напої та робити це десь в місті, то перед судом постануть батьки такої дитини.

Для прикладу можна навести останній випадок із судової практики Ладижинського міського суду, який розглядав матеріали Ладижинського міського відділу поліції щодо матері неповнолітньої дівчинки, яка була затримана в місті працівниками поліції за розпивання алкогольних напоїв, а саме напою REVO.

Розглянувши адміністративні матеріали суд встанови, що мати дівчинки ухилилася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення виховання своєї дочки, яка самовільно залишила місце свого проживання та вживала слабоалкогольні напої REVO. В результаті цього мати допустила адміністративне правопорушення за ст. 184 ч.1 КУпАП.

За таке правопорушення жінка отримала на перший раз попередження та повинна сплатити на користь держави 320 гривень судового збору.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1532 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль