Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alcohol-girl-nose-pink-text-favim_com-225324.jpgНе всі батьки усвідомлюють свою відповідальність за забезпечення виховання своїх неповнолітніх дітей. Якщо ваша неповнолітня дитина буде розпивати алкогольні напої та робити це десь в місті, то перед судом постануть батьки такої дитини.

Для прикладу можна навести останній випадок із судової практики Ладижинського міського суду, який розглядав матеріали Ладижинського міського відділу поліції щодо матері неповнолітньої дівчинки, яка була затримана в місті працівниками поліції за розпивання алкогольних напоїв, а саме напою REVO.

Розглянувши адміністративні матеріали суд встанови, що мати дівчинки ухилилася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення виховання своєї дочки, яка самовільно залишила місце свого проживання та вживала слабоалкогольні напої REVO. В результаті цього мати допустила адміністративне правопорушення за ст. 184 ч.1 КУпАП.

За таке правопорушення жінка отримала на перший раз попередження та повинна сплатити на користь держави 320 гривень судового збору.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1848 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль