Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alcohol-girl-nose-pink-text-favim_com-225324.jpgНе всі батьки усвідомлюють свою відповідальність за забезпечення виховання своїх неповнолітніх дітей. Якщо ваша неповнолітня дитина буде розпивати алкогольні напої та робити це десь в місті, то перед судом постануть батьки такої дитини.

Для прикладу можна навести останній випадок із судової практики Ладижинського міського суду, який розглядав матеріали Ладижинського міського відділу поліції щодо матері неповнолітньої дівчинки, яка була затримана в місті працівниками поліції за розпивання алкогольних напоїв, а саме напою REVO.

Розглянувши адміністративні матеріали суд встанови, що мати дівчинки ухилилася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення виховання своєї дочки, яка самовільно залишила місце свого проживання та вживала слабоалкогольні напої REVO. В результаті цього мати допустила адміністративне правопорушення за ст. 184 ч.1 КУпАП.

За таке правопорушення жінка отримала на перший раз попередження та повинна сплатити на користь держави 320 гривень судового збору.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 880 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль