Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

За розпивання алкогольних напоїв неповнолітніми відповідальність несуть батьки

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/alcohol-girl-nose-pink-text-favim_com-225324.jpgНе всі батьки усвідомлюють свою відповідальність за забезпечення виховання своїх неповнолітніх дітей. Якщо ваша неповнолітня дитина буде розпивати алкогольні напої та робити це десь в місті, то перед судом постануть батьки такої дитини.

Для прикладу можна навести останній випадок із судової практики Ладижинського міського суду, який розглядав матеріали Ладижинського міського відділу поліції щодо матері неповнолітньої дівчинки, яка була затримана в місті працівниками поліції за розпивання алкогольних напоїв, а саме напою REVO.

Розглянувши адміністративні матеріали суд встанови, що мати дівчинки ухилилася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення виховання своєї дочки, яка самовільно залишила місце свого проживання та вживала слабоалкогольні напої REVO. В результаті цього мати допустила адміністративне правопорушення за ст. 184 ч.1 КУпАП.

За таке правопорушення жінка отримала на перший раз попередження та повинна сплатити на користь держави 320 гривень судового збору.

25 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1270 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль