Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Вінницький суд виніс вирок ладжинському вояку, який відзначив своє повернення із зони АТО крадіжкою

Вінницький суд виніс вирок ладжинському вояку, який відзначив своє повернення із зони АТО крадіжкою

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7188_ato.jpg

2 березня 2015 року Вінницький міський суд розглядав с першого погляду доволі буденну справу – дрібну крадіжку. І можливо ніхто б не звернув на неї уваги, якби не одна деталь – крадіжку скоїв учасник АТО, який діставався до рідної домівки - у відпустку.

18 листопада мешканець Ладижина, який був призваний у жовтні минулого року по мобілізації та воював кулеметником у зоні АТО у складі 3008 військової частини, разом зі своїми товаришами добирався додому отримавши законну відпустку. Прибувши до місця дислокації військової частини 3008 - м. Вінниця наш герой разом зі своїми співслужбовцями вирішив відзначити своє повернення у місцевому кафе «Квіти Магнолії». Про це йдеться у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Не відомо, що саме вплинуло на вояка, чи то повернення додому сп’янило голову, чи виникло бажання привезти подарунок своїй 3-річній дитині, але виходячи із кафе горе-герой прихопив із собою відеопрогравач «Elenberg» вартістю 720 грн., який необачливі господарі «Квітів Магнолії» встановили на одній із полиць кафетерію.

У той же день відеопрогравач був благополучно доставлений до Ладижина разом з іншими особистими речами військового на спеціально виділеному автобусі для мобілізованих військовослужбовців.

Такі дії призвели до того, що проти ладижинського героя АТО слюсаря-ремонтника Вінницької птахофабрики, якого на роботі характеризують лише з позитивної сторони, була порушена кримінальна справа.

Проаналізувавши пояснення останнього та врахувавши його щире каяття, активне сприяння слідству і добровільне відшкодування завданих збитків, Вінницький міський суд вирішив що виправлення обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства.

Тож, щоб спокутувати свою провину, військовослужбовець сплатить штраф у розмірі 850 грн. на користь держави, а також 393 грн. 60 коп. - вартість проведення криміналістичного дослідження.

А DVD програвач торгової марки «Elenberg», та флеш накопичувач марки «GOOD RAM fresh» об'ємом 4 GB і надалі радуватиме відвідувачів вінницького кафе «Квіти Магнолії».

Читайте також: Мешканець Ладижина повертаючись із зони АТО прихопив DVD в одному із вінницьких кафе

18 листопада ладижинці зустрічали своїх земляків – Героїв АТО(відео)!

13 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 656 Коментарів: 1
Написав: fredi 13.03.2015 - 15:14
Цікаво, а хто це судив Ладижинського кіборга? За крадіжку-штраф? А я то думаю, що це всі колишні засуджені, да і ще не один раз були, в АТО. Якщо вони дома крадуть, то що ці хлопці роблять на Донбасі?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль