Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал, Топ 3, Скандалы В Ладижині викрито організоване злочинне угруповання!

В Ладижині викрито організоване злочинне угруповання!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8208_sud.jpg
В Ладижині в управлінні відділу освіти викрито організоване злочинне угруповання, яке протягом 2013 – 2014 років користуючись своїм службовим становищем розкрадало кошти місцевого бюджету.
Так, прокуратурою Вінницької області, в ході перевірок, встановлено незаконне витрачання бюджетних коштів в діяльності відділу освіти Ладижинської міської ради.
Як з’ясувалось, група вчителів, користуючись відсутністю контролю або діючи під прикриттям з боку начальника відділу освіти та чиновників Ладижинської міської ради, здійснили розкрадання коштів з місцевого бюджету у сумі 38,5 тисяч гривень.
Так, викладачі однієї з місцевих шкіл не в повній мірі проводили навчання засуджених Ладижинської виправної колонії №39, але зарплатня їм за це нараховувалася.
Як стало відомо, сьогодні, голова Ладижинського міського суду Іван Патраманський, діючи як слідчий суддя, надав дозвіл прокурору та слідчим органам на вилучення первісних документів з управління освіти з яких буде встановлено хто саме з працівників Ладижинського відділу освіти та чиновників міськради причетний до злочину.
На сьогоднішній день, слідство встановило 13 прізвищ задіяних у злочинній схемі інформація щодо яких поки не розголошується.
Тож, хто нестиме покарання за розкрадання коштів - вчителі чи більш високі чиновники та чи варто слідчому судді брати під варту підозрюваних осіб? Наразі це питання хвилює багатьох.
Про подальший хід розслідування ми вас обов’язково повідомимо.
23 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1043 Коментарів: 3
Написав: Yuriy 24.10.2014 - 16:25
От не повірите, серце йокнуло, невже міліція через вийшла на вулицю і нагрянула у другі двері праворуч...;))
Написав: patriot-Lad 26.10.2014 - 12:07
Yuriy 24.10.2014 - 16:25? А як це ти протримався цілу добу, що на свою "ахінею" не написати коментаря? Яким проносним та скористався?
Написав: Protcenko 26.10.2014 - 16:18
Полювання на відьом почалася !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль