Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся

Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1387891470_pensiya_145526807082.jpg
Як ми вже повідомляли на початку вересня цього року двоє 16-річних хлопця, жителі міста Ладижин, один із яких студент першого курсу Ладижинського коледжу, а другий учень ЗОШ № 4, обікрали 90-річного дідуся на 500 гривень. Під час того, як один з хлопців відволікав потерпілого, інший проник до будинку та викрав конверт, в якому знаходилось 500 гривень.

І ось пройшло зовсім небагато часу і тульчинський районний суд виніс вирок у справі по обвинуваченню ладижинських підлітків за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

«Суд прийшов до висновку, що вина обвинувачених в таємному викраденні чужого майна (крадіжка), кваліфікуючою ознакою якого являється крадіжка вчинена за попередньою змовою групою осіб з проникненням у житло, в судовому засіданні доведена в повному обсязі і дії обвинувачених слід кваліфікувати за ст. 185 ч.3 КК України»,- зазначив у своєму вироку суд.

Як результат, ладижинські підлітки отримали по три роки позбавлення волі, але при цьому суд звільнив їх від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий термін строком на один рік.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1180 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль