Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся

Суд виніс вирок щодо двох 16-річних ладижинців, яку обікрали 90-річного дідуся

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1387891470_pensiya_145526807082.jpg
Як ми вже повідомляли на початку вересня цього року двоє 16-річних хлопця, жителі міста Ладижин, один із яких студент першого курсу Ладижинського коледжу, а другий учень ЗОШ № 4, обікрали 90-річного дідуся на 500 гривень. Під час того, як один з хлопців відволікав потерпілого, інший проник до будинку та викрав конверт, в якому знаходилось 500 гривень.

І ось пройшло зовсім небагато часу і тульчинський районний суд виніс вирок у справі по обвинуваченню ладижинських підлітків за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

«Суд прийшов до висновку, що вина обвинувачених в таємному викраденні чужого майна (крадіжка), кваліфікуючою ознакою якого являється крадіжка вчинена за попередньою змовою групою осіб з проникненням у житло, в судовому засіданні доведена в повному обсязі і дії обвинувачених слід кваліфікувати за ст. 185 ч.3 КК України»,- зазначив у своєму вироку суд.

Як результат, ладижинські підлітки отримали по три роки позбавлення волі, але при цьому суд звільнив їх від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий термін строком на один рік.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 886 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль