Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/860d0fcs-960.jpgНещодавно ми писали історію про те, як ладижинський пенсіонер отримав 10200 гривень штрафу і позбавлення права керувати транспортними засобами строком на один рік за те, що керував мопедом в стані алкогольного сп*яніння.

Нагадаємо, що пенсіонер стверджував, що не керував мопедом, а лише його забирав у товариша з яким вжив алкогольні напої, а мопед намагався доставити пішим ходом, що підвереджував його свідок. Інші свідки ж подій та інспектор мали іншу версію, в яку і повірив суд.

Як виявилось, історія мала продовження, адже пенсіонер оскаржив постанову про накладення штрафу до апеляційного суду, причому досить успішно.

Заслухавши доводи скаржника судді обласного суду вирішили, що наявні та перевірені докази вказують на відсутність в діях ладижинця складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а тому було прийнято рішення про скасування рішення суду та закриття справи.
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1622 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:05
ну треба ж чимось займатися, більше роботи у суддів і поліції "немає"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль