Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/860d0fcs-960.jpgНещодавно ми писали історію про те, як ладижинський пенсіонер отримав 10200 гривень штрафу і позбавлення права керувати транспортними засобами строком на один рік за те, що керував мопедом в стані алкогольного сп*яніння.

Нагадаємо, що пенсіонер стверджував, що не керував мопедом, а лише його забирав у товариша з яким вжив алкогольні напої, а мопед намагався доставити пішим ходом, що підвереджував його свідок. Інші свідки ж подій та інспектор мали іншу версію, в яку і повірив суд.

Як виявилось, історія мала продовження, адже пенсіонер оскаржив постанову про накладення штрафу до апеляційного суду, причому досить успішно.

Заслухавши доводи скаржника судді обласного суду вирішили, що наявні та перевірені докази вказують на відсутність в діях ладижинця складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а тому було прийнято рішення про скасування рішення суду та закриття справи.
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 944 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:05
ну треба ж чимось займатися, більше роботи у суддів і поліції "немає"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль