Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

Продовження детективної історії: окуляри, мопед і 10 тисяч штрафу за пиятику

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/860d0fcs-960.jpgНещодавно ми писали історію про те, як ладижинський пенсіонер отримав 10200 гривень штрафу і позбавлення права керувати транспортними засобами строком на один рік за те, що керував мопедом в стані алкогольного сп*яніння.

Нагадаємо, що пенсіонер стверджував, що не керував мопедом, а лише його забирав у товариша з яким вжив алкогольні напої, а мопед намагався доставити пішим ходом, що підвереджував його свідок. Інші свідки ж подій та інспектор мали іншу версію, в яку і повірив суд.

Як виявилось, історія мала продовження, адже пенсіонер оскаржив постанову про накладення штрафу до апеляційного суду, причому досить успішно.

Заслухавши доводи скаржника судді обласного суду вирішили, що наявні та перевірені докази вказують на відсутність в діях ладижинця складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, а тому було прийнято рішення про скасування рішення суду та закриття справи.
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1234 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:05
ну треба ж чимось займатися, більше роботи у суддів і поліції "немає"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль