Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Пенсіонер отримав добу арешту за фізичне та психологічне насильство в сім`ї

Пенсіонер отримав добу арешту за фізичне та психологічне насильство в сім`ї

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/chto_delat_esli_muzh_bet.jpgНаприкінці грудня ладижинець, який вже є пенсіонером та вжив понад міру оковитої, опівночі вирішив повиховувати своїх двох доньок. Суд встановив, що ладижинець вчинив фізичне та психологічне насильство в сім`ї, при цьому штовхався, шарпав за руки, ображав нецензурною лайкою.

Про цей інцидент нам стало відомо з відкритих джерел.

В судовому засіданні ладижинець свою винність визнав та розкаявся в скоєному, пообіцяв, що більше так не чинитиме.

Враховуючи обставини справи, те що правопорушник є пенсіонером, з метою запобігання вчиненню нових порушень, виховання особи, в звязку з тим, що громадські роботи йому призначити не можливо, суд вирішив, що порушник заслуговує на адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту. На перший раз ладижинець отримав одну добу адміністративного арешту та повинен сплатити штраф в розмірі 276, 5 гривень.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1569 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль