Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Пенсіонер отримав добу арешту за фізичне та психологічне насильство в сім`ї

Пенсіонер отримав добу арешту за фізичне та психологічне насильство в сім`ї

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/chto_delat_esli_muzh_bet.jpgНаприкінці грудня ладижинець, який вже є пенсіонером та вжив понад міру оковитої, опівночі вирішив повиховувати своїх двох доньок. Суд встановив, що ладижинець вчинив фізичне та психологічне насильство в сім`ї, при цьому штовхався, шарпав за руки, ображав нецензурною лайкою.

Про цей інцидент нам стало відомо з відкритих джерел.

В судовому засіданні ладижинець свою винність визнав та розкаявся в скоєному, пообіцяв, що більше так не чинитиме.

Враховуючи обставини справи, те що правопорушник є пенсіонером, з метою запобігання вчиненню нових порушень, виховання особи, в звязку з тим, що громадські роботи йому призначити не можливо, суд вирішив, що порушник заслуговує на адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту. На перший раз ладижинець отримав одну добу адміністративного арешту та повинен сплатити штраф в розмірі 276, 5 гривень.
19 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 867 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль