Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Мешканець Ладижина повертаючись із зони АТО прихопив DVD в одному із вінницьких кафе

Мешканець Ладижина повертаючись із зони АТО прихопив DVD в одному із вінницьких кафе

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7619_virok.jpeg

Мешканець Ладижина 18 листопада 2014 року відмічав своє повернення з АТО у вінницькому кафе «Квіти магнолії». А 2 березня 2015 року у вінницькому міському суді його судили за крадіжку в цьому ж кафе в той же день, пишуть 20 хвилин

Батько малолітньої дитини працював на вінницькій птахофабриці. У жовтні минулого року був призваний під час мобілізації. З 2 жовтня по 18 листопада 2014 року чоловік у складі 3008 військової частини воював кулеметником у зоні АТО. 18 листопада 2014 року військова частина 3008 повернулась у Вінницю.

Повернувся й наш герой. Одразу він разом з співслуживцями приблизно о 16 годині зайшли до кафе «Квіти магнолії». Як пишуть у тексті вироку суду, що оприлюднений у Єдиному реєстру досудових розслідувань, у кафе компанія відпочивала.
Та вже через годину горезвісний учасник АТО вкрав з полиці кафе відеопрогравач «Elenberg». Потім сів у автобус для мобілізованих військовослужбовців та поїхав додому в Ладижин.

Слідчі відкрили за даним фактом кримінальне провадження за статтею 185. Прокуратура передала справу до вінницького міського суду.

У суді підозрюваний признав свою вину та щиросердно покаявся у вчиненому. Суд прийняв до уваги, що підозрюваний не був раніш судимий та 2 березня виніс вирок у вигляді 720 гривень штрафу.
10 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 618 Коментарів: 1
Написав: nina 10.03.2015 - 21:08
Ще б рижому за всю його "діяльність" Хочь з одну тисячу штрафу.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль