Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hqpd1ibfkkcn.jpgЯк повідомило комунальне видання газета «Нове місто», ладижинські поліцейські після «Протону» прогнозують сплеск активності крадіїв у «Заріччі» та «Швейцарії». Про це іде мова в матеріалі, присвяченому проблемі крадіжок в садових і дачних товариствах.

«У мене, наприклад, вкрали посуд, який я переніс зі свого помешкання на час ремонту. У сусідів зникають металеві речі, навіть стовпчики парканні хтось зрізав. А знайомий вирішив постерегти свою дачу, вночі почув шум, вийшов, побачив трьох здорованів. Так його ще й самого набили», - повідомив читач газети «Нове місто».

Про цю проблему знають ладижинські поліцейські і які відповідно за їх словами роблять все можливе, щоб затримати зловмисників. Декількох злочинів вже було притягнуто до відповідальності, але злочини тривають.

Користуючись нагодою, поліцейські закликають ладижинців подбати про збереження майна, укріпивши двері та вікна.
З 1 січня ситуація з охороною громадського порядку має покращитись, адже зросте штат міського відділення поліції на 10 штатних одиниць внаслідок створення сектору реагування патрульної поліції.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1650 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль