Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hqpd1ibfkkcn.jpgЯк повідомило комунальне видання газета «Нове місто», ладижинські поліцейські після «Протону» прогнозують сплеск активності крадіїв у «Заріччі» та «Швейцарії». Про це іде мова в матеріалі, присвяченому проблемі крадіжок в садових і дачних товариствах.

«У мене, наприклад, вкрали посуд, який я переніс зі свого помешкання на час ремонту. У сусідів зникають металеві речі, навіть стовпчики парканні хтось зрізав. А знайомий вирішив постерегти свою дачу, вночі почув шум, вийшов, побачив трьох здорованів. Так його ще й самого набили», - повідомив читач газети «Нове місто».

Про цю проблему знають ладижинські поліцейські і які відповідно за їх словами роблять все можливе, щоб затримати зловмисників. Декількох злочинів вже було притягнуто до відповідальності, але злочини тривають.

Користуючись нагодою, поліцейські закликають ладижинців подбати про збереження майна, укріпивши двері та вікна.
З 1 січня ситуація з охороною громадського порядку має покращитись, адже зросте штат міського відділення поліції на 10 штатних одиниць внаслідок створення сектору реагування патрульної поліції.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 960 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль