Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

Ладижинські поліцейські прогнозують сплекс крадіжок в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hqpd1ibfkkcn.jpgЯк повідомило комунальне видання газета «Нове місто», ладижинські поліцейські після «Протону» прогнозують сплеск активності крадіїв у «Заріччі» та «Швейцарії». Про це іде мова в матеріалі, присвяченому проблемі крадіжок в садових і дачних товариствах.

«У мене, наприклад, вкрали посуд, який я переніс зі свого помешкання на час ремонту. У сусідів зникають металеві речі, навіть стовпчики парканні хтось зрізав. А знайомий вирішив постерегти свою дачу, вночі почув шум, вийшов, побачив трьох здорованів. Так його ще й самого набили», - повідомив читач газети «Нове місто».

Про цю проблему знають ладижинські поліцейські і які відповідно за їх словами роблять все можливе, щоб затримати зловмисників. Декількох злочинів вже було притягнуто до відповідальності, але злочини тривають.

Користуючись нагодою, поліцейські закликають ладижинців подбати про збереження майна, укріпивши двері та вікна.
З 1 січня ситуація з охороною громадського порядку має покращитись, адже зросте штат міського відділення поліції на 10 штатних одиниць внаслідок створення сектору реагування патрульної поліції.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1678 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль