Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинцю дали 30 годин громадських робіт за зберігання амфетаміну

Ладижинцю дали 30 годин громадських робіт за зберігання амфетаміну

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/fmvdj2av_3s.jpgЛаджинець був притягнений до адміністративної відповідальності за те, що зберігав наркотичний засіб без мети збуту.

"18.11.2016 року у м. Ладижині в підїзді буд. №47, що по вул. Процишина ОСОБА_1 зберігав без мети збуту наркотичний засіб (психотропну речовину), обіг якого обмежено амфетамін, загальною масою 0,016 г. Дані наркотичні засоби останній зберігав для власного вживання, без мети збуту, - повідомляється в ухвалі суду.

В судовому засіданні правопорушник свою винність визнав, розкаявся. Просив суд не застосовувати до нього штраф, так як у нього важке матеріальне становище та він не має за що купити продукти.

За таке адміністративне правопорушення суд визначив йому стягнення у вигляді громадських робіт в розмірі 30 годин.
13 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1583 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль