Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Ладижинцю дали 30 годин громадських робіт за зберігання амфетаміну

Ладижинцю дали 30 годин громадських робіт за зберігання амфетаміну

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/fmvdj2av_3s.jpgЛаджинець був притягнений до адміністративної відповідальності за те, що зберігав наркотичний засіб без мети збуту.

"18.11.2016 року у м. Ладижині в підїзді буд. №47, що по вул. Процишина ОСОБА_1 зберігав без мети збуту наркотичний засіб (психотропну речовину), обіг якого обмежено амфетамін, загальною масою 0,016 г. Дані наркотичні засоби останній зберігав для власного вживання, без мети збуту, - повідомляється в ухвалі суду.

В судовому засіданні правопорушник свою винність визнав, розкаявся. Просив суд не застосовувати до нього штраф, так як у нього важке матеріальне становище та він не має за що купити продукти.

За таке адміністративне правопорушення суд визначив йому стягнення у вигляді громадських робіт в розмірі 30 годин.
13 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1168 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль