Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал Діти вкрали дошки, щоб побудувати будиночок на дереві

Діти вкрали дошки, щоб побудувати будиночок на дереві

0323_budinochok-na-derev-svoyimi-rukami_342.jpeg (1.06 Kb)25 листопада цього року Ладижинський міський суд розглядав адміністративні матеріали відносно батьків дітей, яку неналежним чином виконали свої обов’язки.

Приводом для складення протоколу стало те, що хлопці з кількох ладижинських родин 18 листопада вирішили винести дошки з підприємства ПАТ «Біолік».

Під час судового засідання з’ясувалось, що дошки були необхідні дітям, щоб побудувати на дереві будиночок, принаймні таку версію повідомили суду батьки дітей.

Ладижинський міський суд оцінивши ситуацію вирішив звільнити батьків дітей ввід адміністративної відповідальності за малозначністю порушення та обмежитись усним зауваженням.

То ж є сподівання, що батьки зможуть з сімейного бюджету віднайдуть можливість для своїх дітей для закупівлі необхідних матеріалів для дитячого будиночку.
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1194 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль