Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал, RSS-Ladyjin Чиновники Ладижинської міськради завдали державі збитків на пів мільйона гривень

Чиновники Ладижинської міськради завдали державі збитків на пів мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1987_zbit.jpeg
Службові особи Ладижинської міської ради завдали державі збитків майже на 505 тисяч гривень.
Вінницька міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, після проведеної перевірки, встановила, що службові особи Ладижинської міської ради, зловживаючи наданими їм правами та повноваженнями, завдали збитків державі майже на 505 тисяч гривень.

Як повідомив очільник природоохоронної прокуратури Сергій Півнюк, вони визнали переможцем для виконання всіх будівельно-монтажних робіт з будівництва господарських побутових очисних споруд учасника тендеру, який надав найбільшу цінову пропозицію. Крім того, виявлено факт, що умови договору про закупівлю відрізняються від умов тендерної пропозиції, а також строків проведення розрахунків за обсяг виконаних робіт.
Наразі, прокуратурою міста Ладижина здійснюється процесуальне керівництво досудового розслідування кримінального провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Слідство проводять слідчі органів внутрішніх справ.
27 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 496 Коментарів: 2
Написав: Nina 27.03.2014 - 15:12
А як буде із зловживаннями, та фінансовими порушеннями у других сферах? Чи і це Ладижинська прокуратура прикриє?
Написав: pasa28 27.03.2014 - 16:49
Головне щоб люди не послаблювали контроль - і тоді поступово з усім розберемось.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль