Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, RSS-Ladyjin В Ладижинській міській раді з’явилась нова депутатська група

В Ладижинській міській раді з’явилась нова депутатська група

Під час останньої, 30 сесії Ладижинської міської ради, до відома депутатів була доведена інформація, про те, що в депутатському корпусі створена нова депутатська група «Єдність».
Депутати міськради – Багнюк М.В., Брушніцький С.А., Бучко Л.Д., Гуменна В.І., Ляховченко Р.М., Юрченко В.П., Мельник В.В., Шайдюк С.В. заявили про вихід з депутатської групи «Місто», Гуцал О.Д. про вихід з депутатської групи «Ладижин – наше майбутнє» та створили депутатську групу «Єдність».
Новостворену групу очолив «батьківщиневець» Гуцал Олександр Дмитрович.
До складу «Єдності» увійшли представники різних партій, але більшість - колишні регіонали.
- Назва «Єдність» приймалася колегіально і мала на меті об’єднати депутатів, - розповідає Олександр Дмитрович.
Сталася така ситуація в країні, що нам потрібно єднатися не дивлячись на якісь там партійні окраси.
В країні робиться бардак. Ще вчора палили шини із-за тої влади, а сьогодні палять шини із-за сьогоднішньої влади, наприклад вчора штурмували Верховну Раду.

За словами пана Гуцала, група планує працювати на благо громади міста.
Голова ладижинського місцевого осередку партії «Єдність» Ігор Шевченко, вважає такий хід політичною провокацією.
- Фактично це переформатування колишніх регіоналів у партію «Єдність», - зазначив він.
Ігор Шевченко розповідає:
- Даний випадок, не має ніякого відношення до нашої політичної діяльності, але в якісь мірі, в майбутньому ми можемо вести перемовини з головою депутатської групи і можливо, якісь заходи проводити разом.
Але, на сьогоднішній день у нас інший шлях.

Олександр Гуцал вважає, що не потрібно переслідувати колишніх регіоналів:
- Дехто хоче зараз клеймити рядових членів партії Регіонів, але я не хочу починати «охоту на відьом». Рядові члени партії Регіонів також хочуть змін в країні.
Так, свого часу вони вірили своїй політичній силі, але вони не вбивали, не крали.

5293_img_0390.jpg (99.84 Kb)2061_img_0392.jpg (112.77 Kb)2803_img_00.jpg (79.05 Kb)
29 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 915 Коментарів: 3
Написав: nina 29.03.2014 - 17:32
Депутатська група "Єдність" за словами Гуцала "... мала на меті обїєднати депутатів...." А як з обїеднанням України? Не потягнуть? Чи їм це хтось забороняє!?
Написав: дихлофос 29.03.2014 - 18:07
Написав: Viking 30.03.2014 - 11:51
Назву цієї групи треба поміняти на "За митний союз", так як вони всі !!! голосували за вступ до МИТЕОГО СОЮЗУ.
А Гуцал - бивший мент і цим все сказано.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль