Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, RSS-Ladyjin В Ладижинській міській раді з’явилась нова депутатська група

В Ладижинській міській раді з’явилась нова депутатська група

Під час останньої, 30 сесії Ладижинської міської ради, до відома депутатів була доведена інформація, про те, що в депутатському корпусі створена нова депутатська група «Єдність».
Депутати міськради – Багнюк М.В., Брушніцький С.А., Бучко Л.Д., Гуменна В.І., Ляховченко Р.М., Юрченко В.П., Мельник В.В., Шайдюк С.В. заявили про вихід з депутатської групи «Місто», Гуцал О.Д. про вихід з депутатської групи «Ладижин – наше майбутнє» та створили депутатську групу «Єдність».
Новостворену групу очолив «батьківщиневець» Гуцал Олександр Дмитрович.
До складу «Єдності» увійшли представники різних партій, але більшість - колишні регіонали.
- Назва «Єдність» приймалася колегіально і мала на меті об’єднати депутатів, - розповідає Олександр Дмитрович.
Сталася така ситуація в країні, що нам потрібно єднатися не дивлячись на якісь там партійні окраси.
В країні робиться бардак. Ще вчора палили шини із-за тої влади, а сьогодні палять шини із-за сьогоднішньої влади, наприклад вчора штурмували Верховну Раду.

За словами пана Гуцала, група планує працювати на благо громади міста.
Голова ладижинського місцевого осередку партії «Єдність» Ігор Шевченко, вважає такий хід політичною провокацією.
- Фактично це переформатування колишніх регіоналів у партію «Єдність», - зазначив він.
Ігор Шевченко розповідає:
- Даний випадок, не має ніякого відношення до нашої політичної діяльності, але в якісь мірі, в майбутньому ми можемо вести перемовини з головою депутатської групи і можливо, якісь заходи проводити разом.
Але, на сьогоднішній день у нас інший шлях.

Олександр Гуцал вважає, що не потрібно переслідувати колишніх регіоналів:
- Дехто хоче зараз клеймити рядових членів партії Регіонів, але я не хочу починати «охоту на відьом». Рядові члени партії Регіонів також хочуть змін в країні.
Так, свого часу вони вірили своїй політичній силі, але вони не вбивали, не крали.

5293_img_0390.jpg (99.84 Kb)2061_img_0392.jpg (112.77 Kb)2803_img_00.jpg (79.05 Kb)
29 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 806 Коментарів: 3
Написав: nina 29.03.2014 - 17:32
Депутатська група "Єдність" за словами Гуцала "... мала на меті обїєднати депутатів...." А як з обїеднанням України? Не потягнуть? Чи їм це хтось забороняє!?
Написав: дихлофос 29.03.2014 - 18:07
Написав: Viking 30.03.2014 - 11:51
Назву цієї групи треба поміняти на "За митний союз", так як вони всі !!! голосували за вступ до МИТЕОГО СОЮЗУ.
А Гуцал - бивший мент і цим все сказано.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль