Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Афиша, Афіша-актуально Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1289_image001.jpg
На нашому сайті з’явились нові розділи на які ми рекомендуємо звернути увагу.

Перш за все ми рекомендуємо розділ «Електронна влада», який ми створили за ініціативою депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика. В цьому розділі будуть розміщуватись відео сесій, депутатських комісій, інші аудіо та відео записи інших важливих подій. Також ми плануємо розміщувати іншу інформацію про діяльність Ладижинської міської ради та інших органів державної влади, суду, прокуратури, міліції та інших структур. Наприклад, мова іде про письмові документи, які є в нашому розпорядженні та розпорядження депутатів міської ради. Слідкуйте за наповненням розділу інформацією.

Ще один новий розділ – це ТОП-5. Ми вирішили час від часу створювати різні рейтинги в тих чи інших сферах суспільного життя, адже багато інформації неможливо розмістити в жодному нашому розділі. Крім того, ТОПи завжди були цікаві читачам і привертали більше уваги. Попередньо матеріали в цій рубриці будуть з’являтись один раз на тиждень.

Також ми анонсуємо створення мобільної версії сайту. Аналізуючи статистику заходів на наш сайт ми побачили, що 20 % читачів сайту – це користувачі мобільних телефонів. Тому, щоб спростити читачам сайту з мобільних телефонів користування сайтом, ми вирішили піти їм назустріч та створити мобільну версію сайту.

Також ми готові постійно модернізувати наш сайт, якщо в цьому є потреба, тому свої пропозиції можете залишати в розділі «Питання-відповіді».
30 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2935 Коментарів: 1
Написав: Vetal 31.01.2016 - 01:52
здесь, в ниже приведенной ссылке видеозаписи разложены по датах

tiny.cc/ladvideo
или
tiny.cc/videolad

не сортировано в youtube канал tiny.cc/ladsesii

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль