Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Афиша Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1289_image001.jpg
На нашому сайті з’явились нові розділи на які ми рекомендуємо звернути увагу.

Перш за все ми рекомендуємо розділ «Електронна влада», який ми створили за ініціативою депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика. В цьому розділі будуть розміщуватись відео сесій, депутатських комісій, інші аудіо та відео записи інших важливих подій. Також ми плануємо розміщувати іншу інформацію про діяльність Ладижинської міської ради та інших органів державної влади, суду, прокуратури, міліції та інших структур. Наприклад, мова іде про письмові документи, які є в нашому розпорядженні та розпорядження депутатів міської ради. Слідкуйте за наповненням розділу інформацією.

Ще один новий розділ – це ТОП-5. Ми вирішили час від часу створювати різні рейтинги в тих чи інших сферах суспільного життя, адже багато інформації неможливо розмістити в жодному нашому розділі. Крім того, ТОПи завжди були цікаві читачам і привертали більше уваги. Попередньо матеріали в цій рубриці будуть з’являтись один раз на тиждень.

Також ми анонсуємо створення мобільної версії сайту. Аналізуючи статистику заходів на наш сайт ми побачили, що 20 % читачів сайту – це користувачі мобільних телефонів. Тому, щоб спростити читачам сайту з мобільних телефонів користування сайтом, ми вирішили піти їм назустріч та створити мобільну версію сайту.

Також ми готові постійно модернізувати наш сайт, якщо в цьому є потреба, тому свої пропозиції можете залишати в розділі «Питання-відповіді».
30 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3056 Коментарів: 1
Написав: Vetal 31.01.2016 - 01:52
здесь, в ниже приведенной ссылке видеозаписи разложены по датах

tiny.cc/ladvideo
или
tiny.cc/videolad

не сортировано в youtube канал tiny.cc/ladsesii

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль