Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Афиша, Афіша-актуально Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

Новація на сайті. Нові розділи: ТОП-5 та Електронна влада.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1289_image001.jpg
На нашому сайті з’явились нові розділи на які ми рекомендуємо звернути увагу.

Перш за все ми рекомендуємо розділ «Електронна влада», який ми створили за ініціативою депутата Ладижинської міської ради Віталія Сутика. В цьому розділі будуть розміщуватись відео сесій, депутатських комісій, інші аудіо та відео записи інших важливих подій. Також ми плануємо розміщувати іншу інформацію про діяльність Ладижинської міської ради та інших органів державної влади, суду, прокуратури, міліції та інших структур. Наприклад, мова іде про письмові документи, які є в нашому розпорядженні та розпорядження депутатів міської ради. Слідкуйте за наповненням розділу інформацією.

Ще один новий розділ – це ТОП-5. Ми вирішили час від часу створювати різні рейтинги в тих чи інших сферах суспільного життя, адже багато інформації неможливо розмістити в жодному нашому розділі. Крім того, ТОПи завжди були цікаві читачам і привертали більше уваги. Попередньо матеріали в цій рубриці будуть з’являтись один раз на тиждень.

Також ми анонсуємо створення мобільної версії сайту. Аналізуючи статистику заходів на наш сайт ми побачили, що 20 % читачів сайту – це користувачі мобільних телефонів. Тому, щоб спростити читачам сайту з мобільних телефонів користування сайтом, ми вирішили піти їм назустріч та створити мобільну версію сайту.

Також ми готові постійно модернізувати наш сайт, якщо в цьому є потреба, тому свої пропозиції можете залишати в розділі «Питання-відповіді».
30 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1185 Коментарів: 1
Написав: Vetal 31.01.2016 - 01:52
здесь, в ниже приведенной ссылке видеозаписи разложены по датах

tiny.cc/ladvideo
или
tiny.cc/videolad

не сортировано в youtube канал tiny.cc/ladsesii

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль