_

Валерій Коломєйцев обрав пасивну роль у об’єднанні громад навколо Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/0541_golova.jpegНа останній сесії Ладижинської міської ради було затверджено Порядок проведення громадського обговорення щодо об’єднання територіальних громад, що є обов’язковою вимогою законодавства.


Незадоволений був Валерій Коломєйцев позицією голови Тульчинської районної ради та її юридичної служби, які на зборах в Заозерному озвучили тезу про те, що Ладижин повинен виступати ініціатором об’єднання громад.

«Наприклад, село Заозерне, їде туди голова районної ради. Питань у мене до нього нема, ми спілкуємось. Якось відчуваємо себе добрими сусідами. Що юрист каже на зборах громади? Це не ви повинні приймати рішення селищної ради і робити сходку громадян, щоб протокол мати. Це міський голова Ладижина повинен перший ініціювати це питання в режимі розгляду пленарного засідання Ладижинської міської ради. Я цього нерозумного хотів би сьогодні спіймати, але десь він не на і », - сказав міський голова.

Крім всього міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев окреслив свою власну позицію щодо можливого об’єднання територіальних громад навколо Ладижина, і якщо вірити меру Ладижин обере пасивну роль і не буде виступати ініціатором в процесах децентралізації.

«Глупость із глухості. Якщо хтось хоче о когось приєднатися ми з вами нічого нікому ніякий шлях в цьому напрямку не закрили. Ми будемо робити так, як це потрібно по закону. Я так вважаю. Але якщо Заозерне та Ладижинські хутори хочуть до нас приєднатися в громаду… Ми різні райони. Але вони ж перші повинні прийняти рішення селищної ради і вони повинні провести збори громадян і скласти протокол. Как только вони до мене з цими документами звернуться, я тут же організую збори громадян, составлю протокол, виношу це питання на розгляд Ладижинської міської ради і ві вашого рішення буде залежати будуть ці процеси відкривати. Якщо ви пітримаєте, тоді чекаємо рішення районних рад, потім рішення обласної ради, потом виготовлення проекту, встановлення нових адміністративних кордонів між районами і чекаємо 2 года, 3 года, 5, звідки ми знаємо, як ми справимось. Зрозуміли?», - видав спіч Валерій Коломєйцев.

Пояснив також Валерій Коломєйцев, чому звернення жителів села Заозерне не буде розглядатись. Як виявилось об’єднання прагнуть жителі села, але депутати сільської ради Заозерного проголосували проти, тому доки не буде рішення ради доти мер Ладижина не буде робити жодних кроків щодо об’єднання двох громад:

«В Заозерне стоїть питання: «Хто за те, щоб приєднатись до громади Ладижина Депутати проти. Люди за. Депутати проти, значит депутати, Заозернянська рада не виновата, а міський голова Ладижина виноват. Перекручуют. Без рішення сільської ради не буде рішення нашої ради.Я його не поставлю. Що хотітє. Нізя цього робить. Але, якщо хтось все баче, що нам зручно об’єднатись, скажіть доводи, ми будемо їх просить…»

Як бачимо, питання об’єднання громад навколо Ладижина поки що немає серйозних передумов для просування зважаючи на пасивну позицію, яку обрали міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев та депутати міської ради, а це дуже багато означає для сільських громад навколо Ладижина, які зважають на таку позицію.
Опублікував Arhip, 7 июля 2015
  • 0

Додати коментар

Імя:
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *
captcha


Адмінпанель