Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Електронна вляда Фінансова інспекція. Ревізія комунгоспу. 2014 рік.

Фінансова інспекція. Ревізія комунгоспу. 2014 рік.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0964142.jpgАкт позапланової ревізії достовірності обсягів кредиторської заборгованості за капітальними видатками комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» станом на 01.03.2014 року.

04-15-77.pdf
7 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 511 Коментарів: 1
Написав: pash 18.02.2016 - 18:43
Держфінінспекція виявила дуже багато порушень у діяльності комунального підприємства, але як завжди ніхто не поніс відповідальності за порушення.А це ж кошти територіальної громади???Так що громадські кошти витрачаються по забаганці чиновників міської ради і керівників комунального підприємтсва.Рекомендую ознайомитись із актом ревізії, особливо правоохоронцям і депутатам.Простий же користувач сайтом знайде, знайомі прізвища із наближених до мера, осіб. І хитрий спосіб перекидання придбаних цінностей із одного комуунального підприємства іншому, або у відділ міської ради, який ніякого відношення до проблеми не має.Наприклад ФОП Б.М.В (депутат міської ради на момент перевірки )продає зрошувачі на суму 48000грн, а потім ці зрошувачі передаються відділу з питань фізичної культури..... Викликає великі сумніви питання про лінію по переробці сміття.....Як що сказати іронічно-захлохло питання по заводу по переробці сміття!!! А це із тих природоохоронних коштів, за які добивається мер!!!! Цим коштам ради і контролю не дають і не роблять...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль