Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка За рішенням виконкому усім працівникам Ладижинського ТМО виплатять премії

За рішенням виконкому усім працівникам Ладижинського ТМО виплатять премії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/93_med.jpg

На засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради було прийняте рішення про виплату премій у розмірі окладу всім працівникам Ладижинського ТМО.

Виплата премії відбудеться частково – зараз медики отримають 50% від окладу, а решту – у жовтні.

Не обійшли увагою і пенсіонерів медичної галузі – усі вони отримають по 100 гривень. На сьогодні, таких пенсіонерів-медиків у місті 190.
28 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 517 Коментарів: 5
Написав: Sidir-Gnatovich 28.05.2015 - 11:34
Чому така маленька премія? Думаю, що тут Валерій Іванович не прав. Якби на його місці був більш молодший чоловік, то він би більше виділив коштів із бюджету для цих шановних людей, особливо ветеранів.
Написав: La-la-La-la 28.05.2015 - 11:47
190 медиков по 100 гривень = 19 000 гривень

помнится пару лет назад кажись в 2013 мер себе выписал материальную помощь в размере 25 000 гривень. Тогда просочилась такая информация.

получается для 190 меников 19 тысяч при курсе 22 = 863 $
а для себя любимого 25 тысяч при курсе 8 = 3125 $
aleksandr
Написав: aleksandr 28.05.2015 - 14:20
La-la-La-la, Sidir-Gnatovich, Вибори наближаються... Пакети з гречкою тепер таким чином "маскують"...
Написав: nina 28.05.2015 - 16:50
Нет уважаемые не под выборы эти несчастные сто гривен(равносильные наркомовским 100 граммов) , а скорее всего, не берут его в меры "паханы", не входит он в их обойму. Медики привыкли премии в размере месячных окладов получать. За это и любили нашего "великого кормчего". А теперь скорее всего не светит ему мерство.Поэтому и пошёл по-мелкому.
Написав: OBAMA 29.05.2015 - 11:23
Для себя родного он получает помощь не только с городского бюджета но и з бюджета ФСБ. А лучше чтобы он получил от СБУ уютную одиночную камеру 2на2!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль