Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка За рішенням виконкому усім працівникам Ладижинського ТМО виплатять премії

За рішенням виконкому усім працівникам Ладижинського ТМО виплатять премії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/93_med.jpg

На засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради було прийняте рішення про виплату премій у розмірі окладу всім працівникам Ладижинського ТМО.

Виплата премії відбудеться частково – зараз медики отримають 50% від окладу, а решту – у жовтні.

Не обійшли увагою і пенсіонерів медичної галузі – усі вони отримають по 100 гривень. На сьогодні, таких пенсіонерів-медиків у місті 190.
28 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 529 Коментарів: 5
Написав: Sidir-Gnatovich 28.05.2015 - 11:34
Чому така маленька премія? Думаю, що тут Валерій Іванович не прав. Якби на його місці був більш молодший чоловік, то він би більше виділив коштів із бюджету для цих шановних людей, особливо ветеранів.
Написав: La-la-La-la 28.05.2015 - 11:47
190 медиков по 100 гривень = 19 000 гривень

помнится пару лет назад кажись в 2013 мер себе выписал материальную помощь в размере 25 000 гривень. Тогда просочилась такая информация.

получается для 190 меников 19 тысяч при курсе 22 = 863 $
а для себя любимого 25 тысяч при курсе 8 = 3125 $
aleksandr
Написав: aleksandr 28.05.2015 - 14:20
La-la-La-la, Sidir-Gnatovich, Вибори наближаються... Пакети з гречкою тепер таким чином "маскують"...
Написав: nina 28.05.2015 - 16:50
Нет уважаемые не под выборы эти несчастные сто гривен(равносильные наркомовским 100 граммов) , а скорее всего, не берут его в меры "паханы", не входит он в их обойму. Медики привыкли премии в размере месячных окладов получать. За это и любили нашего "великого кормчего". А теперь скорее всего не светит ему мерство.Поэтому и пошёл по-мелкому.
Написав: OBAMA 29.05.2015 - 11:23
Для себя родного он получает помощь не только с городского бюджета но и з бюджета ФСБ. А лучше чтобы он получил от СБУ уютную одиночную камеру 2на2!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль