Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка З 1 червня за гарячу воду і тепло ладижинцям доведеться сплачувати більше

З 1 червня за гарячу воду і тепло ладижинцям доведеться сплачувати більше

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5681_tarif.jpg

З 1 червня в Ладижині зростуть тарифи на гарячу воду і тепло. Про це «Новини Ладижина» повідомила прес-служба компанії ДТЕК.

Для мешканців, у будинках яких встановлено теплові лічильники, опалення коштуватиме 344,79 грн/Гкал (з ПДВ). Якщо ж засобів обліку немає, власники квартир платитимуть 8,86 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

Тарифи для приватних будинків, які користуються централізованим опаленням з 1 березня 2015 року збільшилися на 8 грн – до рівня 279,14 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Змінився тариф і на гарячу воду. Якщо в квартирі є сушка для рушників, яка підключена до системи гарячого водопостачання, то плата становитиме 20,53 грн за 1 м³ (з ПДВ). Якщо сушки немає, ладижинці платитимуть 18,92 грн за 1 куб. м (з ПДВ).
Рекомендуем - терморегуляторы в Украине

«Постанова Нацкомісії набере чинності 1 червня 2015 року, – каже начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Ладижинської ТЕС Михайло Моспан. – Держава приводить тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Загалом, середнє підвищення тарифів на теплову енергію по Україні склало 73%, для мешканців міста Ладижин – 4,7%. Впливати на розмір тарифу ми не можемо. А от зменшувати оплату за рахунок економії обсягу споживання – утеплення вікон, стін, дахів, встановлення енергоефективних котлів у приватних будинках – то можливості кожного господаря».

Нагадаємо, з минулого опалювального сезону – з 15 жовтня 2014 року – усі мешканці Ладижина отримують послуги з централізованого тепло- та водопостачання напряму безпосередньо від ДТЕК Ладижинської ТЕС. Для цього між станцією і новими споживачами були укладені прямі договори на надання послуг з централізованого опалення, холодного і гарячого водопостачання та водовідведення.

Останній раз тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання для ладижинців змінювались з 1 серпня 2014 року. Для мешканців, у будинках яких встановлено теплові лічильники, опалення коштувало 335,08 грн/Гкал (з ПДВ). Якщо засобів обліку немає, власники квартир сплачували 8,61 грн за 1 м2 житлової площі під час опалювального сезону. Для приватних будинків тепло коштувало 325,36 грн за 1 Гкал (з ПДВ).
Що стосується гарячого водопостачання, якщо в квартирі є сушка для рушників, яка підключена до системи гарячого водопостачання, то плата становила 20 грн за 1 м³ (з ПДВ). Якщо сушки немає, ладижинці платили 18,44 грн за куб (з ПДВ).
13 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 617 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль