Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада Влада Ладижина врахує думку громади при будівництві громадської вбиральні

Влада Ладижина врахує думку громади при будівництві громадської вбиральні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4318_plan.jpg

Відділ містобудування та архітектури Ладижинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території розташованої по вул. Будівельників у місті Ладижин, для розміщення громадської вбиральні.

Нагадаємо, рішення побудувати громадський туалет у центрі міста на перехресті вулиць Кравчика та Будівельників депутати Ладижинської міської ради прийняли 8-го травня під час позачергової 40-ї сесії ладижинської міської ради.

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев наголосив, що новозбудований туалет повинен стати окрасою нашого міста.

- Лише погляд ваш, коли ви будете дивитися на цю будівлю, не повинен асоціюватися із туалетом. Можна думати що це кафе, можна думати, що це адмінбудівля. Потрібно зробити так, щоб він був настільки красивим, щоб зміг прикрасити, а не зіпсувати вигляд нашого міста, - сказав Валерій Коломєйцев.

З детальним планом забудови та правилами подачі пропозицій щодо зазначеного проекту можна ознайомитися на офіційному сайті Ладижинської міської ради
20 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль