Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Интервью Висотники Ладижинської ТЕС підвищили свій кваліфікаційний рівень

Висотники Ладижинської ТЕС підвищили свій кваліфікаційний рівень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/19_vis.jpg

З метою наближення до європейських стандартів, департамент з охорони праці та промислової безпеки ДТЕК Ладижинської ТЕС ініціював навчання для персоналу станції, що виконує роботи на висоті. 66 працівників пройшли повний курс із вивченням нормативних документів, знайомством із сучасним спорядженням та обладнанням для висотних робіт. Усі методи безпечної роботи на висоті були відпрацьовані на практиці, після чого енергетики отримали відповідні посвідчення, повідомляє прес-служба компанії ДТЕК.

«До навчання персоналу таким видам робіт ми підійшли з особливою відповідальністю – говорить керівник департаменту з охорони праці та промислової безпеки ДТЕК Ладижинської ТЕС Сергій Липченко. – Ми запросили дипломованих спеціалістів. Висотники з багаторічним стажем продемонстрували нашим працівникам, як убезпечити себе при роботі. Вони на своєму спорядженні покроково пояснювали, як працювати з мотузками і вузлами, як фіксувати драбину, які існують кріплення, і як ними користуватись. Така демонстрація була дуже корисною, оскільки правильне використання поясів, карабінів, гальмівних пристроїв, затискачів, блоків, захоплень не тільки знижує ризик травматизму, а й збільшує термін експлуатації спорядження».

Тижневому періоду навчання передував тривалий етап підготовки і вибору викладачів. Навчання азам робіт на висоті почалося з теорії. Після чого енергетики перейшли до роботи в групах. Під чітким керівництвом інструкторів навчального центру кожен співробітник станції на підготовленому майданчику особисто відпрацював техніки безпечної роботи на висоті з використанням сучасного обладнання. Перевага цього підходу – максимальна відповідність навчання робочим задачам. Учасники програми отримали посвідчення про закінчення курсів.

«Отримані навички усунуть «творчість» на висоті, – говорить директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик – Відсутність у робітників необхідних вмінь, або ігнорування ними існуючих ризиків, може привести до небажаних наслідків як для працівників так і для підприємства, особливо, якщо люди задіяні у висотних роботах. ДТЕК приділяє величезну увагу забезпеченню персоналу засобами індивідуального та колективного захисту. Так, за 9 місяців 2014 року компанія направила на охорону праці Ладижинської ТЕС 4 мільйони 152 тисячі гривень. Сьогодні наші працівники забезпечені найсучаснішими засобами індивідуального захисту, що практично унеможливлює ризик отримання виробничих травм».
11 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1090 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль