Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Вінницьку курятину не пустили до анексованого Криму

Вінницьку курятину не пустили до анексованого Криму

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/76_kur.jpg

Россільгоспнагляд не пропустив на територію анексованого Криму партію курятини виробництва Вінницької птахофабрики, повідомляє Аgravery з посиланням на російське відомство.

Як йдеться в повідомленні, вантаж замороженого м'яса птиці загальною вагою 16,9 тонни слідував в Крим через ДАПП "Перекоп" за допомогою відправника ТОВ "Південний регіон транзит" з українського міста Миколаєва на адресу сімферопольця С.В.Мініна.

За інформацією Россільгоспнагляду, під час документарного контролю партії було встановлено, що в автотранспортному засобі присутня продукція двох підприємств України: ТОВ "Вінницька птахофабрика" (Вінницька область) та ПрАТ "Миронівська птахофабрика" (Черкаська область). При цьому ТОВ "Вінницька птахофабрика" відсутня в реєстрі підприємств третіх країн, що здійснюють постачання своєї продукції на територію Митного союзу.
Відтак, вантаж не був допущений і повернений відправнику.
15 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 387 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль