Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Василівці відбулись збори громади села щодо будівництва біогазового заводу

В Василівці відбулись збори громади села щодо будівництва біогазового заводу

5443_item_24116.jpg (297.17 Kb)
19 січня в селі Василівка Тульчинського району відбулись збори громади села на яких обговорювалось питання будівництво комплексу з виробництва альтернативної енергії, або як його ще можна назвати «біогазового заводу».

Про це повідомляє комунальне видання газета «Нове місто».

На зборах було презентовано проект. Подібний комплекс з виробництва алетарнативної енергії побудований компанією МХП і Дніпропетровській області, але має меншу потужність, аніж за василівській комплекс.

Весь курячий послід та частина стічних вод із забійного комплексу будуть утилізуватись і перероблятись на біогаз, який буде використовуватись н потреби переробного комплексу.

За словами представників компанії МХП будівництво такого комплексу вирішить проблеми екології, а саме з утилізацією курячого посліду, внесення якого на поля викликало постійні скарги у жителів навколишніх населених пунктів біля Ладижина.
Офіс нового підприємства буде побудовано в селі Василівка, а доходи від цього підприємства буде отримувати бюджет Заозернянської сільської ради, адже підприємство зареєструють в Заозерному.

Як ми вже повідомляли, кампанія МХП повідомила про наміри побудувати біогазовий завод біля Ладижина в травні минулого року. В день станція перероблятиме на біогаз 800 т курячого посліду та отримуватиме 26 МВт електроенергії на годину.
27 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1665 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль