Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В Василівці відбулись збори громади села щодо будівництва біогазового заводу

В Василівці відбулись збори громади села щодо будівництва біогазового заводу

5443_item_24116.jpg (297.17 Kb)
19 січня в селі Василівка Тульчинського району відбулись збори громади села на яких обговорювалось питання будівництво комплексу з виробництва альтернативної енергії, або як його ще можна назвати «біогазового заводу».

Про це повідомляє комунальне видання газета «Нове місто».

На зборах було презентовано проект. Подібний комплекс з виробництва алетарнативної енергії побудований компанією МХП і Дніпропетровській області, але має меншу потужність, аніж за василівській комплекс.

Весь курячий послід та частина стічних вод із забійного комплексу будуть утилізуватись і перероблятись на біогаз, який буде використовуватись н потреби переробного комплексу.

За словами представників компанії МХП будівництво такого комплексу вирішить проблеми екології, а саме з утилізацією курячого посліду, внесення якого на поля викликало постійні скарги у жителів навколишніх населених пунктів біля Ладижина.
Офіс нового підприємства буде побудовано в селі Василівка, а доходи від цього підприємства буде отримувати бюджет Заозернянської сільської ради, адже підприємство зареєструють в Заозерному.

Як ми вже повідомляли, кампанія МХП повідомила про наміри побудувати біогазовий завод біля Ладижина в травні минулого року. В день станція перероблятиме на біогаз 800 т курячого посліду та отримуватиме 26 МВт електроенергії на годину.
27 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1807 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль