Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В проекті бюджету країни закладено один мільярд гривень на підтримку компанії МХП

В проекті бюджету країни закладено один мільярд гривень на підтримку компанії МХП

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8467_ii58mql_iwk.jpgУряд хоче подарувати аграріям 5 млрд грн з державного бюджету. З них 2 мільярди повинні піти на птахівництво, один з яких отримає "Миронівський хлібопродукт", якому належить торгова марка "Наша ряба". Про це пише Дмитро Дєнков, редактор "Економічної правди".

"Уряд хоче подарувати аграріям 5 млрд грн з державного бюджету, з яких 2 млрд грн має піти на птахівництво. Про це в коментарях та офіційних пропозиціях кажуть представники Мінфіну та захисники аграрного бізнесу у Верховній Раді. Попередній розрахунок свідчить, що із цієї суми приблизно 1 млрд грн має отримати одна компанія — "Миронівський Хлібопродукт"", - зазначає журналіст.

Дотації — це спосіб уряду та аграрних лобістів обманути МВФ. Формально Фонд вимагає, починаючи з 2017 року повністю скасувати спецрежим для аграріїв, який дозволяє їм не платити ПДВ. У той же час Фонд не проти дотацій. Тому запропонували наступне — робити дотації в розмірі сплаченого аграріями ПДВ. Фактично це той же самий спецрежим, але у формі дотації. Дотації пропонується поширити на тільки на продукцію, визначену законом: м'ясо птиці, яйця птиці, ВРХ, овочі, ягоди, молоко, а також продукти переробки молока: сири, згущене молоко, сметана і т.п.

"Цим галузям будуть повертати через бюджет сплачений ними ПДВ. Добре, інструмент дотацій виробників сільськогосподарської продукції використовується успішно в Євросоюзі. По-перше, вони сплачуються на 1 га землі. По-друге, це не тупе повернення сплачених податків. Сумніваюсь також, що в ЄС із 57 млрд євро дотацій чверть отримує тільки одна компанія", - констатує Дмитро Дєнков.
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1778 Коментарів: 2
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:07
МХП і само може помогти бюджету, але ж депутатам більше нема куди гроші подіти, як же не собі самим помогти.
Написав: pash 13.12.2016 - 21:10
ВЛАДИЖИН абсолютно правий!!!Не має держава куди гроші дівати так підтримує олігархів.МХП і так має надприбутки, а їм ще один мільярд....Прямо, як у народному прислів*ї,але на новий лад- "З миру по нитці, а мільярдеру ще один мільярд....."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль