Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка В проекті бюджету країни закладено один мільярд гривень на підтримку компанії МХП

В проекті бюджету країни закладено один мільярд гривень на підтримку компанії МХП

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8467_ii58mql_iwk.jpgУряд хоче подарувати аграріям 5 млрд грн з державного бюджету. З них 2 мільярди повинні піти на птахівництво, один з яких отримає "Миронівський хлібопродукт", якому належить торгова марка "Наша ряба". Про це пише Дмитро Дєнков, редактор "Економічної правди".

"Уряд хоче подарувати аграріям 5 млрд грн з державного бюджету, з яких 2 млрд грн має піти на птахівництво. Про це в коментарях та офіційних пропозиціях кажуть представники Мінфіну та захисники аграрного бізнесу у Верховній Раді. Попередній розрахунок свідчить, що із цієї суми приблизно 1 млрд грн має отримати одна компанія — "Миронівський Хлібопродукт"", - зазначає журналіст.

Дотації — це спосіб уряду та аграрних лобістів обманути МВФ. Формально Фонд вимагає, починаючи з 2017 року повністю скасувати спецрежим для аграріїв, який дозволяє їм не платити ПДВ. У той же час Фонд не проти дотацій. Тому запропонували наступне — робити дотації в розмірі сплаченого аграріями ПДВ. Фактично це той же самий спецрежим, але у формі дотації. Дотації пропонується поширити на тільки на продукцію, визначену законом: м'ясо птиці, яйця птиці, ВРХ, овочі, ягоди, молоко, а також продукти переробки молока: сири, згущене молоко, сметана і т.п.

"Цим галузям будуть повертати через бюджет сплачений ними ПДВ. Добре, інструмент дотацій виробників сільськогосподарської продукції використовується успішно в Євросоюзі. По-перше, вони сплачуються на 1 га землі. По-друге, це не тупе повернення сплачених податків. Сумніваюсь також, що в ЄС із 57 млрд євро дотацій чверть отримує тільки одна компанія", - констатує Дмитро Дєнков.
12 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1612 Коментарів: 2
Написав: ВЛАДИЖИН 13.12.2016 - 18:07
МХП і само може помогти бюджету, але ж депутатам більше нема куди гроші подіти, як же не собі самим помогти.
Написав: pash 13.12.2016 - 21:10
ВЛАДИЖИН абсолютно правий!!!Не має держава куди гроші дівати так підтримує олігархів.МХП і так має надприбутки, а їм ще один мільярд....Прямо, як у народному прислів*ї,але на новий лад- "З миру по нитці, а мільярдеру ще один мільярд....."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль