Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада В Ладижинській міській лікрані відремонтували дитяче відділення, а на харчоблок грошей не вистачило

В Ладижинській міській лікрані відремонтували дитяче відділення, а на харчоблок грошей не вистачило

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8047_dah.jpeg

Дах харчоблоку Ладижинської міської лікарні потребує ремонту. А щодо пральні, де перуть лікарняну білизну, то там взагалі покрівля тече як решето. Дівчата змушені ставити миски і ловити воду, коли йде дощ. Про це, один з депутатів, розповів під час чергової 41-ї сесії міськради.

Як з’ясувалось, кошти на лікарню виділялись, але, за словами головлікаря, були витрачені на ремонт дитячого відділення.
Мер Ладижина Валерій Коломєйцев, підтвердив – коштів, щоб зробити і ремонт дитячого відділення, і харчоблоку не вистачає.

- Дмитре Павловичу, навіщо ми робили ремонт дитячого відділення? Потрібно було покрівлю спочатку зробити в харчоблоку, - звернувся Коломєйцев до головлікаря Ладижинської лікарні пана Альчука.

Також, міський голова дорікнув депутатам, про те, що подібні проблеми потрібно вирішувати на початку року, під час формування міського бюджету. Адже, саме тоді, вирішується пріоритетність необхідних справ, які потрібно зробити. А наразі липень місяць надворі.

- Формувався бюджет на 2015 рік, буде формуватися і на 2016. Є головлікар, він знає скільки грошей поступить від підприємств на спецфонд. А ми вирішуємо скільки грошей спрямувати на охорону здоров’я, - сказав очільник міста.

Поки що ж, міський голова доручив депутатам, головному лікарю Дмитру Альчуку та своєму заступнику Олександру Олійнику визначити, скільки грошей потрібно, аби відремонтувати дах на харчоблоку. Після цього, можна буде з’ясувати - чи вдасться зробити ремонт за бюджетні кошти.

- Шукаємо фінансову можливість, - сказав Валерій Коломєйцев.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 502 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль