Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада В Ладижинській міській лікрані відремонтували дитяче відділення, а на харчоблок грошей не вистачило

В Ладижинській міській лікрані відремонтували дитяче відділення, а на харчоблок грошей не вистачило

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8047_dah.jpeg

Дах харчоблоку Ладижинської міської лікарні потребує ремонту. А щодо пральні, де перуть лікарняну білизну, то там взагалі покрівля тече як решето. Дівчата змушені ставити миски і ловити воду, коли йде дощ. Про це, один з депутатів, розповів під час чергової 41-ї сесії міськради.

Як з’ясувалось, кошти на лікарню виділялись, але, за словами головлікаря, були витрачені на ремонт дитячого відділення.
Мер Ладижина Валерій Коломєйцев, підтвердив – коштів, щоб зробити і ремонт дитячого відділення, і харчоблоку не вистачає.

- Дмитре Павловичу, навіщо ми робили ремонт дитячого відділення? Потрібно було покрівлю спочатку зробити в харчоблоку, - звернувся Коломєйцев до головлікаря Ладижинської лікарні пана Альчука.

Також, міський голова дорікнув депутатам, про те, що подібні проблеми потрібно вирішувати на початку року, під час формування міського бюджету. Адже, саме тоді, вирішується пріоритетність необхідних справ, які потрібно зробити. А наразі липень місяць надворі.

- Формувався бюджет на 2015 рік, буде формуватися і на 2016. Є головлікар, він знає скільки грошей поступить від підприємств на спецфонд. А ми вирішуємо скільки грошей спрямувати на охорону здоров’я, - сказав очільник міста.

Поки що ж, міський голова доручив депутатам, головному лікарю Дмитру Альчуку та своєму заступнику Олександру Олійнику визначити, скільки грошей потрібно, аби відремонтувати дах на харчоблоку. Після цього, можна буде з’ясувати - чи вдасться зробити ремонт за бюджетні кошти.

- Шукаємо фінансову можливість, - сказав Валерій Коломєйцев.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 528 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль