Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада В Ладижині відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

В Ладижині відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3055_i.jpg

12 січня 2016 року у сесійній залі Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій12 січня в Ладижині відбулось засідання комісії ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Олександра Олійника. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

На розгляд та опрацювання Комісії були винесені наступні питання:

o Ситуація щодо захворювання на грип та ГРВІ. Про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Ладижинської міської ради.
o Щодо стану та здійснення заходів комунальними службами міста прибирання території Ладижинської міської ради внаслідок метеорологічних явищ (снігу, ожеледиці).
o Виявлення сказу на території Ладижинської міської ради.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

o Усі питання порядку денного прийняти до відома.
o Підприємствам, установам та організаціям міста забезпечити неухильне виконання покладених завдань, визначених зазначеним протоколом.
o Ладижинським ЗМІ: Забезпечити проведення санітарно-освітньої роботи серед населення з висвітленням об’єктивних матеріалів щодо стану захворюваності на грип, засобів профілактики та лікування даного захворювання.
15 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 445 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль