Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Влада В Ладижині до кінця року відремонтують усі дороги та тротуари

В Ладижині до кінця року відремонтують усі дороги та тротуари

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7129_remont.jpg

Міська рада уклала угоду із КП «ЛККП» на проведення поточного ремонту доріг та тротуарів міста на суму 485 тис. грн


25 травня Ладижинська міська рада уклала угоду із КП «ЛККП» на проведення поточного ремонту доріг та тротуарів міста на суму 485 тис. грн. Термін виконання робіт – протягом 2015 року, пише «Нове місто».

За словами директора КП «ЛККП» Олександра Коломійця ремонтні роботи вже були розпочаті. Планується оновити всі дороги міста, як бетонно-асфальтні, так і грунтові.

Крім того, 26 травня був оголошений ще один тендер на поточний ремонт доріг та тротуарів міста на суму 300 тис. гривень.
11 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 426 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль