Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Уряд вирішив прозоро, конкурентно і остаточно приватизувати Західенерго

Уряд вирішив прозоро, конкурентно і остаточно приватизувати Західенерго

новости финансовой отрасли сегодня Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів державної власності, які підлягають приватизації в 2015 році.
Про це йде мова в постанові КМУ від 12 травня цього року № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році».

При цьому Кабмін зобов’язав Фонд державного майна України забезпечити виставити на продаж об’єкти, включені до переліків, затверджених пунктом один цієї постанови, із застосуванням в якості основного способу продажу конкурсу з відкритим пропонуванням ціни за принципом аукціону без встановлення обмеженння для допуску учасників, крім випадків, що передбачені законодавством, і з урахуванням встановлених санкцій.

В перелік об’єктів державної власності, що планується приватизувати в 2015 році увійшла частка в розмірі 25 % в статутному фонді публічного акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго».

Як ми вже повідомляли, громадська організація «Ладижинська громадська рада» виступила проти приватизації державного сектору економіки міста Ладижин, в т.ч. ПАТ «ДТЕК Західенерго» та виступила за передачу у власність громади міста Ладижин об’єктів державної власності, що знаходяться в місті Ладижин. Мова йшла про ДП «Екстра» та 25 % статуного фонду Західенерго.

Нагадаємо, що публічне акціонерне товариство «ДТЕК Західенерго» (м. Львів) належить до сфери управління НАК «Енергетична кампанія України». Статутний капітал складає 127905410 гривень, 25 % якого належить державі в особі НАК «Енергетична компанія України», 12, 23 % - ТОВ «ДТЕК», 59, 9% - кампанія «Холдінгз Лімітед»(Кіпр).

В своєму складі має 4 відокремлені підрозділі: Ладижинська ТЕС, Бурштинська теплова електростанція, Добротвірська ТЕС, підприємство Галременерго.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДТЕК» має статутний капітал 1 млн. грн. який на 100% належить компанії ДТЕК Б.В. (Нідерланди, Амстердам).
12 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 557 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль