Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка Уряд вирішив прозоро, конкурентно і остаточно приватизувати Західенерго

Уряд вирішив прозоро, конкурентно і остаточно приватизувати Західенерго

новости финансовой отрасли сегодня Кабінет Міністрів України затвердив перелік об’єктів державної власності, які підлягають приватизації в 2015 році.
Про це йде мова в постанові КМУ від 12 травня цього року № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році».

При цьому Кабмін зобов’язав Фонд державного майна України забезпечити виставити на продаж об’єкти, включені до переліків, затверджених пунктом один цієї постанови, із застосуванням в якості основного способу продажу конкурсу з відкритим пропонуванням ціни за принципом аукціону без встановлення обмеженння для допуску учасників, крім випадків, що передбачені законодавством, і з урахуванням встановлених санкцій.

В перелік об’єктів державної власності, що планується приватизувати в 2015 році увійшла частка в розмірі 25 % в статутному фонді публічного акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго».

Як ми вже повідомляли, громадська організація «Ладижинська громадська рада» виступила проти приватизації державного сектору економіки міста Ладижин, в т.ч. ПАТ «ДТЕК Західенерго» та виступила за передачу у власність громади міста Ладижин об’єктів державної власності, що знаходяться в місті Ладижин. Мова йшла про ДП «Екстра» та 25 % статуного фонду Західенерго.

Нагадаємо, що публічне акціонерне товариство «ДТЕК Західенерго» (м. Львів) належить до сфери управління НАК «Енергетична кампанія України». Статутний капітал складає 127905410 гривень, 25 % якого належить державі в особі НАК «Енергетична компанія України», 12, 23 % - ТОВ «ДТЕК», 59, 9% - кампанія «Холдінгз Лімітед»(Кіпр).

В своєму складі має 4 відокремлені підрозділі: Ладижинська ТЕС, Бурштинська теплова електростанція, Добротвірська ТЕС, підприємство Галременерго.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДТЕК» має статутний капітал 1 млн. грн. який на 100% належить компанії ДТЕК Б.В. (Нідерланди, Амстердам).
12 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 502 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль