Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Кримінал У Немирівському районі депутат самовільно захопив землі історико-культурного призначення

У Немирівському районі депутат самовільно захопив землі історико-культурного призначення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5987_top-306jyotrkbq4elkgpczwne.jpg

Прокуратурою Вінницької області вжито заходів щодо відшкодування спричинених державі збитків внаслідок самовільного захоплення земельної ділянки

Прокуратурою Вінницької області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.197-1 КК України за фактом самовільного захоплення земель історико-культурного призначення на території Мельниковецької сільської ради Немирівського району.

За вчинене кримінальне порушення депутату однієї із сільських рад Немирівського району прокурором області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України.

У ході розслідування з’ясовано, що за вказівкою підозрюваного засіяно земельну ділянку історико-культурного призначення площею 11,4816 га,у зв’язку з чим державним інтересам завдано шкоду на суму понад майже 60 тис гривень.

Після проведення всіх необхідних слідчих та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні до підозрюваного пред'явлено позов про відшкодування завданих злочином збитків та кримінальне провадження направлено до суду.

Під час судового розгляду збитки, спричинені державі самовільним захопленням земельної ділянки, винною особою відшкодовано в повному обсязі та ділянку звільнено.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
18 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 389 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль