Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Кримінал У Немирівському районі депутат самовільно захопив землі історико-культурного призначення

У Немирівському районі депутат самовільно захопив землі історико-культурного призначення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5987_top-306jyotrkbq4elkgpczwne.jpg

Прокуратурою Вінницької області вжито заходів щодо відшкодування спричинених державі збитків внаслідок самовільного захоплення земельної ділянки

Прокуратурою Вінницької області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.197-1 КК України за фактом самовільного захоплення земель історико-культурного призначення на території Мельниковецької сільської ради Немирівського району.

За вчинене кримінальне порушення депутату однієї із сільських рад Немирівського району прокурором області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України.

У ході розслідування з’ясовано, що за вказівкою підозрюваного засіяно земельну ділянку історико-культурного призначення площею 11,4816 га,у зв’язку з чим державним інтересам завдано шкоду на суму понад майже 60 тис гривень.

Після проведення всіх необхідних слідчих та інших процесуальних дій у кримінальному провадженні до підозрюваного пред'явлено позов про відшкодування завданих злочином збитків та кримінальне провадження направлено до суду.

Під час судового розгляду збитки, спричинені державі самовільним захопленням земельної ділянки, винною особою відшкодовано в повному обсязі та ділянку звільнено.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
18 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 369 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль