Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У Ахметова заберуть Ладижинську ТЕС?

У Ахметова заберуть Ладижинську ТЕС?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/16_tes.jpeg
До Львова приїхали працівники трьох теплоелектростанцій -- Бурштинської, Ладижинської і Добротвірської, що входять до "Західенерго".

Вони вимагають від Верховної Ради повернення структури до державної власності. А до Львова приїхали для переговорів з керівництвом "Західенерго".

Як повідомили Львівські новини онлайн представники трьох ТЕС, і на Вінниччині, і на Івано-Франківщині, і на Львівщині їхні підлеглі налаштовані категорично. Невдоволені вони через так звану реструктуризацію на підприємстві -- звільнення багатьох працівників. Люди стверджують, що готові домагатися усіма законними методами повернення "Західенерго" до державної власності.

Нагадаємо, що найбагатший українець Рінат Ахметов, який мешкає в Донецьку, через ДТЕК Holdings Ltd за даними мас-медіа ще у 2012-му році став власником "Західенерго".

Довідка
«ДТЕК Західенерго» – третя за величиною енергогенеруюча компанія України зі встановленою потужністю 4 707,5 МВт, що складає приблизно 14,2% від загальної потужності електроенергетики країни. За обсягами виробництва електричної енергії «ДТЕК Західенерго» займає одне з провідних місць серед теплових генеруючих компаній. ДТЕК разом з афiлiйованими компанiями володіє 70,91% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго».
26 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1276 Коментарів: 4
Написав: Оля 1.03.2014 - 15:43
Тупизм какой-то забирать предприятие у Ахметова, которое ему 100 процентно не принадлежит. А кому отдавать? Будьте счастливы тем что там всё работает и начальство серьёзно относиться к ситуации. Работать надо, а не дисстабилизировать дальше то что стабильно стоит на ногах.
Написав: lyudmila 1.03.2014 - 16:59
Львів, 26 лютого 2014. Меморандум про гарантії соціального захисту працівників ПАТ «ДТЕК Західенерго» був підписаний у Львові 26 лютого 2014 за результатами переговорів керівництва ДТЕК, представників трудового колективу та профспілок ДТЕК Західенерго, Львівенергоспецремонту, Галременерго, а також співробітників Бурштинської та Добротвірської ТЕС. Переговори відбулися з ініціативи працівників, які не бажали переходити до єдиного внутрішнього підрядника з ремонтів – ТОВ «Інтеренергосервіс» (дочірня компанія ДТЕК). У зустрічі також брали участь представники Автосотні самооборони, які запропонували своє посередництво.

Згідно закріплених у Меморандумі домовленостей, протягом 2014 року в ремонт та модернізацію виробничих об’єктів ДТЕК Західенерго буде інвестовано близько 900 млн. грн., з них в реконструкцію 252 млн. грн., капремонт 217 млн. грн. Над виконанням ремонтних робіт у складі ДТЕК Західенерго будуть працювати підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт та інші ремонтні підрядники за умови дотримання строків, забезпечення належної якості робіт та повної відповідності стандартам ДТЕК з охорони праці та промислової безпеки.

«Зараз Україна знаходиться у вкрай складному політичному та економічному становищі. Вочевидь, сьогодні держава з об’єктивних обставин не може бути опорою для підприємств. Це завдання бізнесу – підтримати свою країну та своїх співробітників, забезпечуючи стабільний заробіток та соціальний захист. Я вважаю великим досягненням те, що роботодавець та колектив досягли згоди. Тому, що тільки разом ми зможемо вберегти наші підприємства від зупинки і пройти через скрутну економічну ситуацію», - заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Сторони Меморандуму домовилися про скасування наказу ПАТ «ДТЕК Західенерго» про зміни в штатному розписі Львівенергоспецремонт з 01.01.2014 та зупинення змін в організації виробництва і праці Галременерго та Львівенергоспецремонт. Тобто людей не будуть переводити з цих підприємств до ТОВ «Інтеренергосервіс».

«За два роки ДТЕК збільшив інвестиції у ДТЕК Західенерго у 4 рази – з 200 млн грн. до понад 900 млн грн. Завдяки ефективній функції трейдингу, ДТЕК збільшив експорт української електроенергії. Зараз ми експортуємо понад 5,4 млрд кВт.г, чого не було раніше. Найближчим часом завдяки виконаній реконструкції енергоблоків, ДТЕК Добротвірська ТЕС зможе збільшити експорт електроенергії до Польщі, що сприятиме збільшенню попиту на вугілля львівсько-волинських шахт, – зазначив Максим Тімченко. – За ці два роки відбулося багато важливих позитивних змін. Але ми готові визнати й помилки. Недостатні комунікації компанії з колективом щодо необхідних змін привели нас до непорозуміння. Мета ініційованих нами реформ – підвищення ефективності, конкурентоспроможності ДТЕК Західенерго сьогодні і в майбутньому.

Згідно Меморандуму, керівництво ДТЕК Західенерго підтвердило, що працівникам товариства будуть залишені соціальні гарантії, передбачені колективним договором щодо жінок, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення трьохрічного віку, одиноким матерям, дітям сиротам та дітям пів сиротам.

Навчально-тренувальним центрам ДТЕК Західенерго буде надано статус філіалів Академії ДТЕК. В межах існуючих фінансових можливостей ДТЕК Західенерго у 2014 році буде оплачуватися навчання працівників у вищих та середніх навчальних закладах за професіями, які потрібні на виробництві (за технічними спеціальностями, що відносяться до основної виробничої діяльності товариства). Буде забезпечено функціонування системи додаткової мотивації у сфері безпеки праці, в тому числі виплату премій, надання сертифікатів в межах існуючої фінансової можливості товариства у 2014 році.

З 01.07.2014 року у ДТЕК Західенерго має бути запроваджено єдину систему добровільного медичного страхування працівників за рахунок товариства. Впровадження нової (за системою грейдів) системи оплати праці у товаристві буде перенесено на 01.07.2014.

Довідка

ДТЕК – найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 140 тисяч осіб.

Основною продукцією ДТЕК є електроенергія. До портфеля активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передавання та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів – фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

Відпуск електроенергії генерувальними підприємствами ДТЕК у 2012 році склав 51,4 млрд кВтв€™год., закупівля електроенергії для постачання споживачам – 53,9 млрд кВтв€™год., видобуток вугілля підприємствами – 39,7 млн тонн, обсяг збагачення вугілля – 27,7 млн тонн. ДТЕК експортує електроенергію до 6 країн, вугільну продукцію – до 36 країн світу.

Консолідований виторг ДТЕК у 2012 році склав 82,5 млрд грн, чистий прибуток – 5,9 млрд грн.
Написав: Ладыжанка 2.03.2014 - 00:44
А якже ті люди яких відокремили?Чому не добивались щоб повернули їх до ДТЕКу?Ті організіції які працюють на ТЕСі? Яких відокремили як ремонтників
Написав: Оля 2.03.2014 - 13:22
Это нормальный, законный процесс в капиталистическом мире - оутсорсинг, дороги назад нет. Прийдётся с этим смириться раз не при социализме живёте.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль