Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У Ахметова проблема з обіговими коштами

У Ахметова проблема з обіговими коштами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0424_ahmetov.jpg

ПАТ «Державний ощадний банк України» та енергокомпанії групи ДТЕК уклали угоди на отримання кредиту на суму 640 мільйонів гривень, повідомляє Європейський медіа-центр

Про кредити на суму 640 мільйонів стало відомо в результаті аналізу тендерів.

«ДТЕК Західенерго» і «ДТЕК Дніпроенерго» відкрили у державному банку відновлювальні кредитні лінії з лімітом 320 млн грн. терміном на три роки. Ефективна відсоткова ставка складає 23% для кредитування в грн», - повідомляють експерти.
Угоди були підписані нещодавно - 25 грудня 2014 року.

Також зазначається, що компанії Ріната Ахметова брали гроші в позику з метою поповнення обігових коштів.

Енергогенеруючі компанії ДТЕК беруть кошти в кредит в «Ощадбанку» кожного року. В такий спосіб поповнюють обігові кошти та проводять розрахунки з ДП «Енергоринок». Цьогоріч компанії Ахметова позичили у держбанку 0,94 млрд грн., минулого - 2,10 млрд грн., у 2013-му - 0,76 млрд грн.

7 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 432 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль