Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У Ахметова проблема з обіговими коштами

У Ахметова проблема з обіговими коштами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0424_ahmetov.jpg

ПАТ «Державний ощадний банк України» та енергокомпанії групи ДТЕК уклали угоди на отримання кредиту на суму 640 мільйонів гривень, повідомляє Європейський медіа-центр

Про кредити на суму 640 мільйонів стало відомо в результаті аналізу тендерів.

«ДТЕК Західенерго» і «ДТЕК Дніпроенерго» відкрили у державному банку відновлювальні кредитні лінії з лімітом 320 млн грн. терміном на три роки. Ефективна відсоткова ставка складає 23% для кредитування в грн», - повідомляють експерти.
Угоди були підписані нещодавно - 25 грудня 2014 року.

Також зазначається, що компанії Ріната Ахметова брали гроші в позику з метою поповнення обігових коштів.

Енергогенеруючі компанії ДТЕК беруть кошти в кредит в «Ощадбанку» кожного року. В такий спосіб поповнюють обігові кошти та проводять розрахунки з ДП «Енергоринок». Цьогоріч компанії Ахметова позичили у держбанку 0,94 млрд грн., минулого - 2,10 млрд грн., у 2013-му - 0,76 млрд грн.

7 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 443 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль