Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У 2016 році у дороги Вінниччини вкладуть понад 400 млн. гривень

У 2016 році у дороги Вінниччини вкладуть понад 400 млн. гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9024_yamkovii-remont-avtoshlyahiv.jpg

На утримання та ремонт доріг області цьогоріч Уряд передбачив понад 440 мільйонів гривень. Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алексєєв, передає УНН-Центр.

“Такого ставлення до дорожньої галузі не було давно. Адже в 2014-2015 роках мало місце велике недофінансування, і от змінилося керівництво Кабінету Міністрів і відразу бачимо інше ставлення. Таке ставлення у Володимира Гройсмана було до доріг Вінниці, коли він обіймав посаду мера, нині таке ставлення проектується на усю дорожню галузь України. Першою постановою Уряду передбачено 280 мільйонів, зокрема 123 мільйони на експлуатаційне утримання, решта — на поточно-середній ремонт. Ще однією постановою — 159 мільйонів на чотири об’єкти. Крім того, постановою від 8 червня на Укравтодор надали 1,5 мільярда, на область має прийти 65 мільйонів на експлуатаційне утримання. Загалом виділено 440 мільйонів гривень, це вагома сума”, - зазначив І.Алексєєв.

Він також додав, що цьогоріч дорожники області планують провести ямковий ремонт на площі 432 тис. кв. м.

“Стоїть завдання повної ліквідації ямковості на дорогах Вінниччини. Цьогоріч ми порахували, що потрібно 432 тис. кв. м ямкового ремонту. В першу чергу, на дорогах державного значення, що ми, в принципі, і зробили. В дорожній галузі нарешті щось змінюється, дорожники вийшли на ті дороги, на які не виходили по 5-7 років”, — наголосив І.Алєксєєв.
22 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 366 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль