Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У 2016 році об’єднані територіальні громади отримають субвенції з Держбюджету

У 2016 році об’єднані територіальні громади отримають субвенції з Держбюджету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6362_subv.jpeg

1,4 млрд. гривень субвенцій на підтримку об’єднаних територіальних громад, які відповідають перспективним планам передбачити у Державному бюджеті на 2016 рік. Відповідну пропозицію озвучив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Про це повідомляють в прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

Під час наради під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана учасники обговорили необхідність розробки низки законопроектів щодо продовження впровадження реформи децентралізації, зокрема й проекту закону «Про Державний бюджет 2016 року».

«Держава має чітко зафіксувати, що об’єднання громад, втілення реформи децентралізації є її пріоритетом», - заявив Геннадій Зубко.

Також, за словами урядовця, у проекті Державного бюджету варто передбачити прямі міжбюджетні відносини, освітню та медичну субвенції для об’єднаних територіальних громад.

«У нас немає 15 років, як у Польщі, на проведення реформи децентралізації, тому багато процесів ми запускаємо, як то кажуть, «з коліс». Але нинішня динаміка реалізації реформи говорить мені, що ми проведемо її швидше та ефективніше, ніж це було у наших сусідів», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон повідомив про підготовку низки законів та підзаконних актів, які дозволяють зробити ще один крок назустріч децентралізації до голосування за зміни до Конституції у другому читанні.
6 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 414 Коментарів: 2
Написав: Wanch 6.10.2015 - 20:22
Обіцянка - цяцянка! Не йде централізація, та й годі.
Треба чимось заманити...
Написав: pash 7.10.2015 - 08:29
Децентралізацію потрібно робити, але у нас,поки що йде імітація децентралізації.Ні на верху ні на низу не знають що таке децентралізація.Візьмемо те саме об*єднання територіальних громад.На місцях це питання замовчується, я вже писав,як наш мер відносився і відноситься до об*єднання.Громадська рада і сайт підняли теж це питання...Так у нас різні підходи ло об*єднання територіальних громад ,які ми обговорюємо.Аде ж у нашому місті є комунальні ЗМІ, які більш доступні для більшості жителів. Чому там це питання не обговорюється? У мене є своя версія відповіді: Роз*яснення необхідності об*єднання територіальних громад не вигідно нинішньому меру.Чому? Відповім-вилізе на сторінки гаєети його бездіяльність і злочинна діяльність по керуванню майном,землею у сЛукашівка і С.Губник.Наприклад по селищу Губник-старий клуб розвалили,без згоди жителів, а нового до цього часу не побудували.Гроші куди пішли-шукайте у актах ревізії. Теж саме саме по Лукашівці: землю під забійний комплекс саме мер під письмовими погрозами забирав. І саме територіальне об*єднання навколо Ладижина названих населенних пунктів сумнівне із правової точки зору.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль