Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка У 2016 році об’єднані територіальні громади отримають субвенції з Держбюджету

У 2016 році об’єднані територіальні громади отримають субвенції з Держбюджету

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6362_subv.jpeg

1,4 млрд. гривень субвенцій на підтримку об’єднаних територіальних громад, які відповідають перспективним планам передбачити у Державному бюджеті на 2016 рік. Відповідну пропозицію озвучив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Про це повідомляють в прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

Під час наради під головуванням Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана учасники обговорили необхідність розробки низки законопроектів щодо продовження впровадження реформи децентралізації, зокрема й проекту закону «Про Державний бюджет 2016 року».

«Держава має чітко зафіксувати, що об’єднання громад, втілення реформи децентралізації є її пріоритетом», - заявив Геннадій Зубко.

Також, за словами урядовця, у проекті Державного бюджету варто передбачити прямі міжбюджетні відносини, освітню та медичну субвенції для об’єднаних територіальних громад.

«У нас немає 15 років, як у Польщі, на проведення реформи децентралізації, тому багато процесів ми запускаємо, як то кажуть, «з коліс». Але нинішня динаміка реалізації реформи говорить мені, що ми проведемо її швидше та ефективніше, ніж це було у наших сусідів», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, раніше Мінрегіон повідомив про підготовку низки законів та підзаконних актів, які дозволяють зробити ще один крок назустріч децентралізації до голосування за зміни до Конституції у другому читанні.
6 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 425 Коментарів: 2
Написав: Wanch 6.10.2015 - 20:22
Обіцянка - цяцянка! Не йде централізація, та й годі.
Треба чимось заманити...
Написав: pash 7.10.2015 - 08:29
Децентралізацію потрібно робити, але у нас,поки що йде імітація децентралізації.Ні на верху ні на низу не знають що таке децентралізація.Візьмемо те саме об*єднання територіальних громад.На місцях це питання замовчується, я вже писав,як наш мер відносився і відноситься до об*єднання.Громадська рада і сайт підняли теж це питання...Так у нас різні підходи ло об*єднання територіальних громад ,які ми обговорюємо.Аде ж у нашому місті є комунальні ЗМІ, які більш доступні для більшості жителів. Чому там це питання не обговорюється? У мене є своя версія відповіді: Роз*яснення необхідності об*єднання територіальних громад не вигідно нинішньому меру.Чому? Відповім-вилізе на сторінки гаєети його бездіяльність і злочинна діяльність по керуванню майном,землею у сЛукашівка і С.Губник.Наприклад по селищу Губник-старий клуб розвалили,без згоди жителів, а нового до цього часу не побудували.Гроші куди пішли-шукайте у актах ревізії. Теж саме саме по Лукашівці: землю під забійний комплекс саме мер під письмовими погрозами забирав. І саме територіальне об*єднання навколо Ладижина названих населенних пунктів сумнівне із правової точки зору.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль